تاريخ: 1398/6/1
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

بسیج در جبهه فرهنگ‌ سازی مصرف بهینه آب گام می‌گذارد

به همت سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان قم:

بسیج در جبهه فرهنگ‌ سازی مصرف بهینه آب گام می‌گذارد

تاريخ: 4/11/1397
کد خبر: 79736
بسیج که همواره در جبهه‌های مختلف اعم از دفاعی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پیشگام بوده است این بار نیز قدم در راه فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب گذاشت. تفاهم‌ نامه همکاری بین شرکت آب و فاضلاب استان قم با سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان با رویکرد مدیریت مصرف آب در غرفه اقتصاد مقاومتی نمایشگاه «یاد یاران» به امضا رسید.

به گزارش سرویس استان قم پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با بیان اینکه این تفاهم‌نامه به منظور اجرای برنامه‌های مشترک فرهنگی و ترویجی در زمینه فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در مساجد استان به امضا رسید، گفت: هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه ارتقاء آگاهی عمومی نسبت به وضعیت منابع آب کشور و استان قم و فرهنگ‌سازی و ارائه الگوی مصرف صحیح و بهینه‌ آب است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت بسیار عظیم بسیج را در راستای ترویج فرهنگ درست مصرف و اقتصادی مقاومتی گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه آموزش‌های تخصصی در حوزه آب و نحوه مصرف و همچنین استفاده از تجهیزات کاهنده مصرف به نیروهای منتخب بسیج داده می‌شود تا این بسیجیان با حضور در مساجد اقشار مختلف جامعه را با الگوهای صحیح مصرف آشنا کنند.

دکتر علی جان صادق پور اصلاح الگوی مصرف را یکی از ضروریات اصلی امروز جامعه دانست و با بیان اینکه امروز با کمبود آب در کشور و استان مواجه هستیم، ابراز داشت: امیدواریم با این اجرای مفاد این تفاهم‌نامه قدم‌های مثبتی در راه اصلاح الگوی مصرف برداشته شود و قشر وسیعی از جمعیت استان تحت پوشش آموزش‌ها قرار گیرند.

جناب سرهنگ نیکوکلام مسئول بسیج مهندسین صنعتی سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) نیز با اشاره به بحران آب در کشور، فرهنگ‌سازی را سرلوحه فعالیت‌های بسیج از ابتدای شکل‌گیری دانست و گفت: امیدواریم با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان بتوانیم نسبت به فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب و مدیریت مصرف فعالیت‌های مشترکی را در استان آغاز کنیم.

 انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها