تاريخ: 1399/3/9
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

مراسم بزرگداشت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس

سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان خراسان جنوبی برگزار کرد:

مراسم بزرگداشت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس

تاريخ: 14/2/1398
کد خبر: 83796
سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان خراسان جنوبی اقدام به برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس با حضور خانواده های شهدا،مهندسین بسیجی، فرماندهی محترم سپاه ، استاندار، سایر مسئولین و اقشار مختلف مردم کرد.

به گزارش سرویس استان خراسان جنوبی پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، سازمان بسیج مهندسین صنعتی خراسان جنوبیهمزمان با سالروز شکست حمله ی نظامی آمریکا در صحرای طبس، اقدام به برگزاری بازدید دو روزه ی شهرستان طبس نمود.

در این سفر که با حضور ۴۴  نفر از مهندسین بسیجی که به منظور بازدید از صحرای طبس و شرکت در مراسم سخنرانی مسجد شکر  (که هرساله همزمان با این واقعه برگزار میگردد) برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید منتظرقائم و شرکت در مراسم سخنرانی همسر شهید  همراه بود. حضور جناب سرهنگ قاسمی فرماندهی محترم سپاه انصار الرضا (ع) و هیئت همراه و جمعی از مسئولین استانی نیز در این مراسم  قابل ذکر است.گفتنی است در حاشیه این سفر از ابنیه تاریخی و اماکن دیدنی شهرستان طبس چون  امامزاده حسین ابن موسی کاظم، روستای ازمیغان، باغ گلشن، چشمه ی مرتضی علی و ...  بازدید به عمل آمد .

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها