تاريخ: 1398/11/30
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

نظارت بر تسهیلات اعطایی و رفع موانع موجود در عارضه یابی واحدهای صنعتی

در جلسه تشریح طرح صنعت یار با حضور معاون اقتصادی استاندار قزوین مطرح شد:

نظارت بر تسهیلات اعطایی و رفع موانع موجود در عارضه یابی واحدهای صنعتی

تاريخ: 19/2/1398
کد خبر: 83803
سازمان بسیج مهندسین استان قزوین اقدام به برگزاری جلسه تشریح طرح صنعت یار با معاون محترم اقتصادی استاندار در خصوص ارائه پیشنهاداتی در اجرای این طرح از قبیل: نظارت بر تسهیلات اعطایی واحدهای صنعتی و رفع موانع موجود در عارضه یابی واحدهای صنعتی کرد.

به گزارش سرویس استان قزوین پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، سازمان بسیج مهندسین استان قزوین اقدام به برگزاری جلسه تشریح طرح صنعت یار با معاون محترم اقتصادی استاندار در خصوص ارائه پیشنهاداتی در اجرای این طرح از قبیل: نظارت بر تسهیلات اعطایی واحدهای صنعتی و رفع موانع موجود در عارضه یابی واحدهای صنعتی کرد.

 

مصوبات این جلسه به شرح ذیل است:

تشکیل شورای راهبردی استان با حضور معاون محترم  هماهنگ کننده سپاه و معاون محترم اقتصادی استاندار و مدیران و مسئولین مرتبط در صنعت استان و گزارش اقدامات صورت گرفته در این ستاد به صورت ماهانه .
انعقاد تفاهم نامه با اداره صنعت و شرکت شهرکهای صنعتی استان با ذکر موارد همکاری سازمان بسیج مهندسین با این دو سازمان در حضور معاون محترم اقتصادی استان در هفته آینده .
مکاتبه سازمان بسیج مهندسین صنعت استان با معاونت محترم اقتصادی استانداری در خصوص عضویت این سازمان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان .

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها