تاريخ: 1398/11/5
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

لزوم استفاده از منابع استانداری برای افزایش میزان راه اندازی نیروگاه های 5 کیلواتی در استان قم

معاون استاندار قم در جلسه هیئت امنای طرح جهاد روشنایی عنوان کرد

لزوم استفاده از منابع استانداری برای افزایش میزان راه اندازی نیروگاه های 5 کیلواتی در استان قم

تاريخ: 23/4/1398
کد خبر: 84859
در این جلسه معاون استاندار بر لزوم اجرای طرح جهاد روشنایی اشاره کرد و گفت: که این طرح بسیج کمک فراوانی به شرکت توزیع برق می کند و از به وجود آمدن مشکلات بسیاری جلوگیری خواهد کرد و باید از دیگر منابع استانداری برای افزایش میزان راه اندازی نیروگاه های 5 کیلواتی به غیر از سهمیه ابلاغی استفاده شود.

به گزارش سرویس استان قم پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، جلسه هیئت امنای طرح جهاد روشنایی با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه علی بن ابیطالب (ع)، معاون استاندارقم، مسئولین شرکت برق، مسئول دفتر بنیاد برکت و دیگر کارشناسان و مسئولین استانی برگزار گردید.

در این جلسه مهندس نیکوکلام مسئول مرکز بسیج مهندسین صنعتی استان قم ضمن تبیین طرح جهاد روشنایی، نقش دستگاه های متولی در اجرای بهتر این طرح را بیان کرد.

معاون استاندار بر لزوم اجرای طرح جهاد روشنایی اشاره کرد و گفت: که این طرح بسیج کمک فراوانی به شرکت توزیع برق  می کند و از به وجود آمدن مشکلات بسیاری جلوگیری خواهد کرد و باید از دیگر منابع استانداری برای افزایش میزان راه اندازی نیروگاه های 5 کیلواتی به غیر از سهمیه ابلاغی استفاده شود.

در این جلسه مصوب گردید جلسه ای در استانداری برگزار گردد تا راه های تامین بودجه برای اجرای گسترده تر این طرح در استان تهیه گردد. همچنین مصوب شد در دو جلسه مجزا در کمیته امداد استان و دفتر بنیاد برکت برای استفاده از منابع آنها برای اجرای این طرح پیگیری های لازم به عمل آید.

در پایان معاون محترم هماهنگ کننده جناب سرهنگ کبیری از حضور مسئولین تشکر نموده و اظهار داشت که باید تمامی ظرفیت استان باید برای چنین طرح هایی بسیج گردد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها