تاريخ: 1399/4/15
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

افزایش سطح همکاری و حمایت از شرکت توزیع برق قم در خصوص تامین برق و جلوگیری از خاموشی

در راستای پاسخ به فضاسازی رسانه های معاند در فضای مجازی علیه شرکت توزیع برق استان قم صورت پذیرفت

افزایش سطح همکاری و حمایت از شرکت توزیع برق قم در خصوص تامین برق و جلوگیری از خاموشی

تاريخ: 29/4/1398
کد خبر: 84871
مرکز بسیج مهندسین صنعتی استان قم برای افزایش سطح همکاری و تعامل با دستگاه های استانی و برای حمایت از شرکت توزیع برق استان در خصوص تامین برق و جلوگیری از خاموشی، جلسه ای با حضور مسئول سازمان، مسئولین شرکت توزیع برق و رسانه های استان قم برگزار کرد.

به گزارش سرویس استان قم پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مرکز بسیج مهندسین صنعتی استان قم برای افزایش سطح همکاری و تعامل با دستگاه های استانی و برای حمایت از شرکت توزیع برق استان در خصوص تامین برق و جلوگیری از خاموشی، جلسه ای با حضور مسئول سازمان، مسئولین شرکت توزیع برق و رسانه های استان قم برگزار کرد.

در این جلسه مهندس کیانی مسئول روابط عمومی و مهندس صادق پور مدیر منطقه درخصوص مشکلات موجود که در فضای مجازی علیه شرکت توزیع برق از طرف رسانه های معاند مطرح می شود توضیحاتی را ارئه نمودند.

سپس تعدادی از خبرگزاری های استان سوالاتی را در خصوص مشکلات به وجود آمده از مسئولین حاضر در جلسه  پرسیدند و اعلام آمادگی خود را برای همکاری و حمایت از شرکت برق اعلام نمودند.

در پایان مهندس نیکوکلام مسئول مرکز بسیج مهندسین صنعتی استان قم گفت که باید زحمات نیروهای بسیجی مخلص شرکت برق استان که با تمام توان تلاش می کنند تا در این هوای بسیار گرم  قم برق منازل قطع نشود، دیده شود و منعکس گردد تا  باعث افزایش روحیه ی کار و تلاش مضاعف در افراد و سازمان های دیگر شود. بسیج مهندسین نیز تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهد بست.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها