تاريخ: 1399/4/15
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

جلسه هیئت امنای کلینیک صنعتی استان خوزستان برگزار شد

با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج)

جلسه هیئت امنای کلینیک صنعتی استان خوزستان برگزار شد

تاريخ: 12/5/1398
کد خبر: 84896
جلسه هیئت امنای کلینیک صنعتی استان خوزستان با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) و جانشین ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین و نمایندگان شرکتهای مختلف خدمات رسان به واحدهای صنعتی برگزار شد.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، جلسه هیئت امنای کلینیک صنعتی استان خوزستان با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) و جانشین ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین و نمایندگان شرکتهای مختلف خدمات رسان به واحدهای صنعتی برگزار شد.

مهندس کمالی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی خوزستان اظهار داشتند: سازمان در سال 96 کلینیک صنعتی را با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی ایجاد نموده و اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

در ادامه مهندس پورناصری جانشین سازمان گزارشی از وضعیت صنایع استان و اقدامات انجام شده جهت اجرای طرح صنعت یار و توافقات صورت پذیرفته با سازمانهای مختلف و ایجاد مرکز مشاوره بیان کردند.

در پایان جناب سرهنگ حاجتی ضمن جمع بندی موضوع و مطالب مطرح شده به شعار سال و لزوم کمک به رونق تولید اشاره کردند.  ایشان با توجه به بیکاری قابل توجه در خوزستان بر لزوم تهیه کالاهای مصرفی از درون استان تأکید نموده و بر اهمیت حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی مطالبی بیان نمودند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها