تاريخ: 1398/11/30
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

ارائه طرح جهاد روشنایی و طرح صنعت یار در شهرستان برخوار

با هماهنگی حاجی دلیگانی نماینده مجلس و مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان صورت گرفت

ارائه طرح جهاد روشنایی و طرح صنعت یار در شهرستان برخوار

تاريخ: 11/7/1398
کد خبر: 85957
شعار شهر سبز در دستور کار مدیران شهرستان برخوار قرار گرفته و با رویکردی مثبت در تحقق این طرح در جوار کویر مرکزی ایران در تلاش هستند، درخواست همکاری در زمینه راه اندازی سامانه های خورشیدی برای این منطقه منجر به برگزاری یک نشست مشترک در سطح این شهرستان گردید.

به گزارش سرویس استان اصفهان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، با هماهنگی نماینده شهرستان برخوار استان اصفهان در مجلس جناب آقای حاجی دلیگانی با مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان صورت گرفت، مقرر گردید جلسه ای در شهرداری حبیب آباد شهرستان برخوار با حضور فرماندهی محترم ناحیه سپاه این شهرستان و بخشدار و همچنین تعدادی از دهیاران و شهردار محترم حبیب آباد صورت گرفت .

با توجه به اینکه شعار شهر سبز در دستور کار مدیران این شهرستان قرار گرفته است و با رویکردی مثبت در تحقق آرمان های این طرح در سطح شهرستانی در جوار کویر مرکزی ایران هستند، درخواست همکاری در زمینه راه اندازی سامانه های خورشیدی برای این منطقه با هماهنگی منجر به برگزاری یک نشست مشترک در سطح این شهرستان گردید .

به گفته جناب سرهنگ شفیعی فرمانده ناحیه دولت آباد اصفهان علی الرغم نزدیکی این شهرستان به مرکز شهر اصفهان، این منطقه جزء مناطق محروم و کم بزاعت در سطح شهرستان های استان اصفهان می باشد .

در این جلسه معرفی دو طرح جهاد روشنایی و همچنین طرح صنعت یار توسط رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان جناب آقای مهندس شادمانفر بیان گردید و سپس مدیر واحد انرژی سازمان بسیج مهندسین جناب آقای مهندس زنجانی توضیحات فنی و همچنین زیر ساخت های لازم جهت اجرایی شدن این طرح در نقاط محروم و همچنین روستاهای منطقه گفته شد . در طی این جلسه هماهنگی های لازم که می بایست توسط دهیاران محترم منطقه و همچنین گروه های جهادی در این منطقه صورت پذیرد بیان گردید .

در طی این جلسه جناب آقای مهندس رفوگری مدیر واحد صنعت یار سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان با بیان عملکرد و ساز و کار واحد صنعت یار توانایی این واحد در زمینه عارضه یابی صنایع خرد و کوچک را بیان نمودند و مقرر گردید با هماهنگی مدیران دولتی این شهرستان و ورود واحد صنعت یار به صنایع این شهرستان به کمک و حل مشکلات صنایع در سطح این شهرستان کمک نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها