تاريخ: 1399/1/18
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

راه‌اندازی کلینیک تخصصی صنعت در کرمانشاه

با هدف تسهیل گری در رفع موانع تولید با استفاده از روش های علمی و توان نخبگان عرصه صنعت صورت گرفت

راه‌اندازی کلینیک تخصصی صنعت در کرمانشاه

تاريخ: 15/7/1398
کد خبر: 86959
رئیس کلینیک تخصصی صنعت کرمانشاه گفت: تسهیلگری در مسیر رفع موانع تولید با استفاده از روش های علمی و بهره گیری از توان نخبگان عرصه صنعت، در کنار مدیران واحدهای تولیدی اصلی ترین هدف راه اندازی این کلینیک بوده است.

به گزارش سرویس استان کرمانشاه پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، حسن مرادی اظهار داشت: کلینیک تخصصی صنعت توسط سازمان بسیج مهندسین صنعتی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و به منظور تسهیلگری در مسیر رفع موانع تولید راه اندازی شد.

رئیس کلینیک تخصصی صنعت افزود: تسهیلگری در مسیر رفع موانع تولید با استفاده از روش های علمی و بهره گیری از توان نخبگان عرصه صنعت، در کنار مدیران واحدهای تولیدی اصلی ترین هدف راه اندازی این کلینیک بوده است.

وی ادامه داد: این کلینیک مناسبت ترین راه حل را برای رفع مشکل واحدهای تولیدی انتخاب کرده  و در صورت لزوم نسبت به احیا و برگشت این واحدها به چرخه تولید اقدام و به آنها در این زمینه کمک می کند.

این مسئول  شناسایی و سازماندهی سرمایه انسانی کارآمد در قالب کارگروه های تخصصی و موضوعی و مهندسین مشاور، پایش و عارضه یابی صنایع راکد و نیمه فعال، مشاوره تخصصی و کاربردی به واحدهای صنعتی از مرحله احداث تا بهره برداری، احصا و دسته بندی ظرفیت ها و توانمندی های واحدهای صنعتی استان و کمک به احیا صنایع راکد و نیمه فعال را از جمله اهداف اصلی راه اندازی این مرکز برشمرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه رازی، مهمترین و کلی ترین هدف راه اندازی این کلینیک را توسعه فضای کسب و کار استان با بهره گیری از توان متخصصان و نخبگان حوزه دانشگاه و صنعت دانست.

مرادی با بیان اینکه راه اندازی این کلینیک در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و اجرای این فرامین ایشان در گام دوم انقلاب بوده است، گفت: از ظرفیت نخبگان دانشگاهی نیز برای تحقق اهداف فوق استفاده می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها