تاريخ: 1398/11/30
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

رسیدگی به مشکلات ۱۲ واحد تولیدی و تصویب تسهیلات ۴۵ واحد صنعتی

کارگروه رفع موانع تولید شهرستان املش به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان تشکیل شد

رسیدگی به مشکلات ۱۲ واحد تولیدی و تصویب تسهیلات ۴۵ واحد صنعتی

تاريخ: 16/7/1398
کد خبر: 86960
آرش فرزام صفت برخورداری از صنایع تبدیلی، بسته بندی و فرآوری در این شهرستان را یک ضرورت خواند و گفت: نباید نسبت به سرمایه ای که قابلیت تبدیل به ثروت را دارد، بی تفاوت بود.

به گزارش سرویس استان گیلان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، آرش فرزام صفت برخورداری از صنایع تبدیلی، بسته بندی و فرآوری در این شهرستان را یک ضرورت خواند و گفت: نباید نسبت به سرمایه ای که قابلیت تبدیل به ثروت را دارد، بی تفاوت بود .
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در ادامه با بیان اینکه با جدیت پیگیر تحقق تسهیلات رونق تولید سال جاری هستیم، افزود: باتوجه به اینکه امسال، سال رونق تولید است انتظارات از سیستم بانکی دوچندان است و دولت در این خصوص سرفصلهایی از قبیل اشتغال پایدار روستایی،تسهیلات اشتغال فراگیر ،مشاغل خانگی، بند الف تبصره ۱۸ و تبصره ۱۶ نهادهای حمایتی را تعریف کرده و سعی ما براین است که بتوانیم از این محل واحدهایی که دچار مشکل هستند را به چرخه تولید برگردانیم.
وی لزوم تعامل همه دستگاه های اجرایی در جهت توسعه شهرستان تاکید کرد و گفت: آن دسته از بانک ها و دستگاه های اجرایی که نسبت به توسعه استان بی تفاوت هستند، باید تغییر رویه بدهند تا مجبور نباشیم آنها را به مردم معرفی کنیم.
گفتنی است در این جلسه مشکلات ۱۲ واحد تولیدی رسیدگی و تسهیلات ۴۵ واحد دیگر نیز مصوب و به بانکها معرفی شد .

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها