تاريخ: 1399/7/7
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

سازماندهی مهندسین بسیجی در گروه های جهادی

در راستای اجرای طرح های اعتلای صنعت یار و جهاد روشنایی در استان قم صورت گرفت

سازماندهی مهندسین بسیجی در گروه های جهادی

تاريخ: 11/8/1398
کد خبر: 86983
به همت سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان قم و در راستای اجرای طرح های اعتلای صنعت یار و جهاد روشنایی در استان، در نشست های جداگانه ای ضمن تشریح طرح های اعتلاء توسط مسئولین مربوطه، مهندسین بسیجی در گروه های جهادی سازماندهی شدند.

به گزارش سرویس استان قم پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، در نشست تخصصی طرح اعتلای جهاد روشنایی برای تعدادی از اعضای بسیج مهندسین استان قم، مهندس هاشمی مسئول طرح جهاد روشنایی استان این طرح را به طور کامل برای حضار تشریح کرده و چگونگی روند شناسایی، جذب، سرمایه، طراحی و نصب نیروگاه خورشیدی پنج کیلووات را بیان نمودند. در پایان از افراد متخصص و داوطلب برای شرکت در این طرح ثبت نام به عمل آمد تا بعد از گذراندن دوره های تخصصی لازم در این طرح به کارگیری شوند. این افراد برای شروع به کار در گروه جهادی شهید سید سجاد روشنایی (شهید مدافع حرم استان قم) سازماندهی شدند.

در نشست دیگری که برای اجرای طرح اعتلای صنعت یار برگزار شد، مهندسین بسیجی را در دو گروه جهادی شهید چمران و شهید سرافراز برای پایش و عارضه یابی واحدهای صنعتی استان سازماندهی شدند. همچنین گزارش از اهم اقدامات به اعضا ارائه گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها