تاريخ: 1399/3/9
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

تسهیل در روند اجرایی طرح های جهاد روشنایی و صنعت یار

در جلسه مشترک با حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی صورت گرفت

تسهیل در روند اجرایی طرح های جهاد روشنایی و صنعت یار

تاريخ: 5/9/1398
کد خبر: 88996
با توجه به گسترش روند اجراء دو طرح جهاد روشنایی و صنعت یار در سطح استان اصفهان و نیاز به هموار نمودن مسیر در زمینه پیاده سازی هر چه سریع تر این طرح ها، جلسه ای با حضور حاجی دلیگانی نماینده محترم مردم شریف شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار برگزار گردید.

به گزارش سرویس استان اصفهان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، در این جلسه در ابتدا مهندس زنجانی مدیر واحد انرژی سازمان بسیج مهندسین صنعتی اصفهان تجربیات بدست آمده در زمینه شناسایی و مقدمات اجرایی طرح جهاد روشنایی را در شهرستان های استان را بیان نمود و همچنین کلیات طرح را تشریح کردند.

همچنین با توجه به وجود روستاهای محروم در سطح این دو شهرستان مقرر گردید هماهنگی لازم جهت برگزاری جلسه با فرماندارن دو شهرستان و همچنین بخشداران این شهرستان برگزار گردد تا به تهیه شناسنامه سامانه خورشیدی استان اصفهان کمک نمایند.

در ادامه مهندس رفوگری مدیر واحد کلینیک صنعت کلیات طرح صنعت یار را بیان نمودند و فعالیت های چشم گیر این واحد در سطح استان در زمینه عارضه یابی صنایع را تشریح نمودند.

با توجه به وجود شهرک های بزرگ صنعتی در سطح شهرستان و همچنین مشکلات موجود در صنایع شهرک های صنعتی و عدم وجود پل ارتباطی بین شهرک های صنعتی این شهرستان مقرر گردید هماهنگی لازم جهت ورود کارشناسان این واحد به شهرک های صنعتی صورت پذیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها