تاريخ: 1401/7/12
ساعت:
جستجو:

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله بسیج در استان خوزستان

با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله بسیج در استان خوزستان

تاريخ: 3/10/1398
کد خبر: 89007
با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) و همکاری بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان، نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله بسیج در استان خوزستان در مصلای مهدیه اهواز برگزار شد.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان و دیگر مسئولان استانی حضور داشتند، از غرفه مختلف اقشار و متخصصین بازدید بعمل آورد.

سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان در این نمایشگاه با سه غرفه حضور داشت و در غرفه های خود ضمن ارائه عملکرد و دستاوردهای سازمان، به ارائه خدمات مشاوره در حوزه کسب و کار و اشتغال‌های کوچک و خانگی، معرفی جشنواره سرآمدان صنعت و فناوری، تشریح طرحهای اعتلای صنعت یار و جهاد روشنایی پرداخت.

همچنین در غرفه های سازمان ضمن معرفی نخبگان و مخترعین معرفی گردیده و تعدادی از قطعات صنعت نفت که توسط مهندسین بسیجی و انقلابی طراحی و ساخته شده بود به نمایش درآمد.

تمامی قطعاتی که صنعت برای تولید به آنها نیاز مبرم داشت و بدلیل تحریم امکان واردات میسر نبود، با همت مهندسین صنعت و دانش بومی از روش آنالیز و مهندسی معکوس ساخته و مورد استفاده قرار گرفتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین