تاريخ: 1399/5/15
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

نشست مشترک بسیج مهندسین صنعتی اصفهان با بخشداری منطقه جلگه

در راستای اجرای طرح اعتلای جهاد روشنایی در شهرستان های استان اصفهان برگزار شد

نشست مشترک بسیج مهندسین صنعتی اصفهان با بخشداری منطقه جلگه

تاريخ: 8/10/1398
کد خبر: 89013
در راستای اجرای طرح اعتلای جهاد روشنایی در شهرستان های استان اصفهان، نشست مشترک بسیج مهندسین صنعتی اصفهان با بخشداری منطقه جلگه شهرستان اصفهان برگزار شد.

به گزارش سرویس استان اصفهان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، با توجه به اهمیت موضوع اجرایی شدن طرح جهاد روشنایی در سطح استان پهناور اصفهان و با هماهنگی های به عمل آمده، سازمان بسیج مهندسین صنعتی اصفهان با توجه به مشکلات خشکسالی پیاپی در سال های گذشته در این منطقه و مشکل جدی معیشتی در زندگی روستایان این منطقه و مهاجرت بی سابقه به مرکز استان اصفهان و خارج شدن کشاورزان بومی منطقه از صنعت کشاورزی و همچنین دستور اکید فرماندهی محترم سپاه استان مبنی بر در اولویت قرار دادن اجراء شدن این طرح در منطقه شرق اصفهان اقدام جدی در زمینه شروع عملیات شناسایی در این منطقه صورت پذیرفت.

در این راستا با برگزاری یک نشست مشترک در محل بخشداری منطقه جلگه که با حضور 24 دهیار و اعضاء شورای دهیاری و همچنین بخشدار این منطقه برگزار گردید وکلیات طرح عنوان شد. همچنین مقرر گردید در زمانی محدود دهیاران به همراه شورای دهیاری محترم هر روستا لیست افراد نیازمند در مناطق روستایی را اعلام نمایند تا فرآیند شناسایی و اولویت بندی خانوارهای محروم هر روستا در این منطقه آغاز گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها