تاريخ: 1399/4/15
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

در سال "رونق تولید" باید زمینه افزایش اشتغال در سطح کشور فراهم شود

معاون امور اقتصادی استاندار گیلان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان تالش عنوان کرد

در سال "رونق تولید" باید زمینه افزایش اشتغال در سطح کشور فراهم شود

تاريخ: 9/10/1398
کد خبر: 89015
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با اشاره به اهتمام تمامی ارکان و مسئولان کشور و استان برای کاهش مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، تأکید کرد که جریان تولید نباید دچار رکود شود.

به گزارش سرویس استان گیلان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی،  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با اشاره به اهتمام تمامی ارکان و مسئولان کشور و استان برای کاهش مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی، تأکید کرد که جریان تولید نباید دچار رکود شود.

آرش فرزام صفت در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان تالش با اشاره به لزوم توجه همه مسئولان برای کاهش مشکلات حوزه تولید و اشتغال اظهار داشت: تلاش سران سه قوه بر اساس دستورالعمل موجود ، حمایت از تولید است .

وی حل مشکل بیکاری را نیازمند افزایش تعامل بین بخش های خصوصی و دولتی خواند و افزود: در سالی که به عنوان "رونق تولید" نامگذاری شده، باید با حل مشکلات و موانع تولید علاوه بر رونق اقتصادی ، زمینه افزایش اشتغال در سطح کشور را فراهم کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان تصریح کرد : گسترش تعاملات بین بخشی، امکان توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی و نیز تزریق سرمایه در گردش ، مشکلات تولیدکنندگان کنونی را رفع می کند.

فرزام صفت جلوگیری از رکود جریان تولید را ضرورتی مهم دانست و گفت : مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، لازم الاجراست از این‌رو بانک های عامل و مسئولان دستگاه های مرتبط باید همکاری و هماهنگی لازم را با واحدهای تولیدی داشته باشند.

در این جلسه به مشکلات 12 واحد تولیدی رسیدگی و راهکارهایی برای رفع مشکلات این واحدها مصوب شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها