تاريخ: 1399/4/15
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

نشست تخصصی آینده پژوهی کار و کسب با محوریت کارآفرینی

سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان برگزار کرد

نشست تخصصی آینده پژوهی کار و کسب با محوریت کارآفرینی

تاريخ: 10/10/1398
کد خبر: 89016
نشست تخصصی آینده پژوهی کار و کسب با محوریت کارآفرینی با حضور بیش از ۴۰ نفر از کارشناسان و صاحبان کسب و کارهای بخش دولتی و خصوصی در سالن جلسات مجموعه فرهنگی ورزشی امام رضا (ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، نشست تخصصی آینده پژوهی کار و کسب با محوریت کارآفرینی با حضور بیش از ۴۰ نفر از کارشناسان و صاحبان کسب و کارهای بخش دولتی و خصوصی، اتاق بازرگانی استان، آموزش و پرورش، ورزشکاران و اقشار مختلف در سالن جلسات مجموعه فرهنگی ورزشی امام رضا (ع) شهرک نفت اهواز برگزار گردید.

این نشست با همکاری برنامه تلویزیونی مسیر فردا برگزار و قسمت های مختلف آن جهت پخش در رسانه ملی و برنامه کارشناسی کار و کسب تصویربرداری گردید.

تاریخچه کارآفرینی کشور و استان، کسب و کارهای آینده، وضعیت فعلی و پایش کسب و کارهای فعال و نیمه فعال و بسیاری مطالب مرتبط دیگر مورد بحث و تجزیه تحلیل قرار گرفت.

در پایان مقرر گردید میهمانان و کارشناسان محترم در جلسه دوم این نشست که دو هفته دیگر برگزار خواهد شد ضمن پیاده سازی دستآوردهای جلسه اول، ابعاد دیگر کارآفرینی در استان را مورد بررسی قرار دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها