تاريخ: 1399/1/12
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

حضور کلینیک صنعتی بسیج مهندسین اصفهان در نمایشگاه بین المللی

با هدف ایجاد زیر ساخت برای حضور کلینیک صنعت در اتحادیه ها و اصناف انجام گرفت

حضور کلینیک صنعتی بسیج مهندسین اصفهان در نمایشگاه بین المللی

تاريخ: 15/10/1398
کد خبر: 89020
بسیج مهندسین صنعتی اصفهان با توجه به عقد تفاهم نامه با بسیج اصناف استان در جهت ورود کلینیک صنعتی به اتحادیه های تولیدی و اصناف که در ذیل آنها تعداد بسیار زیادی از صنایع کوچک و متوسط موجود می باشند، گام موثری در افزایش بهره وری با حضور کارشناسان خبره در این صنایع بر داشته است.

به گزارش سرویس استان اصفهان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان با توجه به عقد تفاهم نامه با سازمان بسیج اصناف استان در جهت ورود کلینیک صنعتی به اتحادیه های تولیدی و اصناف که در ذیل آنها تعداد بسیار زیادی از صنایع کوچک و متوسط موجود می باشند، گام موثری در افزایش بهره وری با حضور کارشناسان خبره در این صنایع و اجرای مراحل پایش وعارضه یابی بر داشته است.

در این راستا جلساتی با اتاق اصناف و مشارکت بسیج اصناف منعقد گردیده که با استقبال اصناف روبرو شده است.

با توجه به ورود کلینیک صنعت به اتحادیه صنف تولید کننده چرم و کفش و پایش تعدادی از صنایع و کارگاه های تولیدی و جمع بندی برخی از مشکلات و نارسائی های موجود در روند تولید و فراوری و بازار یابی، و ارائه به هیئت رئیسه، مقرر گردید که در نمایشگاهی در محل نمایشگاه بین المللی پل شهرستان اصفهان جهت معرفی، فروش و بازاریابی به مدت چهار روز برگزار می گردد غرفه کلینک صنعت در این نمایشگاه دایر گردد و ضمن ارائه خدمات کارشناسی و عارضه یابی به تولید کنندگان حاضر در نمایشگاه که خود نیز به ارائه محصولادت تولیدی در نمایشگاه مبادرت نموده اند به سایر بازدید کنندگان دارا صنایع نیز ارائه خدمت گردد.

در غرفه با ارائه توانمندی ها وسابقه فعالیتهای انجام شده در راستای خدمات مشاوره ای با ایجاد فضا سازی و بنر هایی که فعایت ها و خدمات موثر گذشته کلینک را به نمایش کشیده و بازدید کنندگان از نوع خدمات و فعالیت ها مطلع می شوند.

در راستای افزایش توانمندی صنایع وکاهش معضلات روبه رو کلینیک صنعت بسیج مهندسین استان اصفهان با هماهنگی های انجام شده با سازمان ها و ادارات متولی صنعت در جهت تسهیل ارتباط تولید کنندگان با این ادارات، نمایندگانی از جمله مشاورین: کارشناس و مشاور اداره کار، کارشناسان و مشاور اداره دارائی وامور مالیاتی و کارشناس و مشاور سازمان بیمه تامین اجتماعی را جهت پاسخگویی در چهار روز نمایشگاه در غرفه بسیج بکار گیری نمود.

در راستای  مرکزیت بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان در زمینه ارائه خدمات بازرگانی و توسعه تجارت مردمی در کشور با توجه فعالیت های بعمل آمده تاکنون، میز ارائه مشاوره در این خصوص در نمایشگاه به توانمند سازی تولید کنندگان برتر جهت صادرات محصولات به راهکار های موجود پرداخته و جهت عملیاتی کردن این امر به ارائه بستر های موجود مشاوره داده شد.

در طول چهار روز نمایشگاه علاوه بر مردم و صنعتگران مسئولین متولی بخش صنعت از جمله معاون اقتصادی استانداری، ریاست اداره صمت، ریاست اتاق اصناف و..... با حضور در نمایشگاه از توانمندی بسیج در این عرصه مطلع و به تحسین نوع فعالیت و اهمیت آن پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها