تاريخ: 1399/5/15
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

دومین نشست تخصصی آینده پژوهی کار و کسب با محوریت انتخاب رشته شغل

به همت بسیج مهندسین صنعتی خوزستان برگزار شد

دومین نشست تخصصی آینده پژوهی کار و کسب با محوریت انتخاب رشته شغل

تاريخ: 19/10/1398
کد خبر: 89022
در این نشست مسئول علمی و پژوهشی و مسئول کمیسیون کارآفرینی اتاق بازرگانی اهواز پیرامون موضوع نشست با محورهای تاریخچه کسب و کار و کارآفرینی در کشور، مشاغل و کسب و کارهای آینده، اهمیت بومی سازی کارآفرینی و ضرورت تبدیل ایده به پدیده و محصول، مطالبی ارائه کردند.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، به همت سازمان بسیج مهندسین صنعتی خوزستان دومین نشست تخصصی آینده پژوهی کار و کسب با محوریت انتخاب رشته شغل برگزار شد.

این نشست که روز سه شنبه 17 دی ماه 1398 در سالن جلسات مجتمع فرهنگی ورزشی شهرک نفت اهواز برگزار شد، بیش از 40 نفر از علاقمندان، کارشناسان و مخترعان حضور داشتند.

در این نشست آقای شایسته زاده مسئول علمی و پژوهشی سازمان و آقای نوری زاده مسئول کمیسیون کارآفرینی اتاق بازرگانی اهواز پیرامون موضوع نشست با محورهای تاریخچه کسب و کار و کارآفرینی در کشور، مشاغل و کسب و کارهای آینده، اهمیت بومی سازی کارآفرینی و ضرورت تبدیل ایده به پدیده و محصول، مطالبی ارائه کردند.

حاضران در این نشست نیز با بیان دیدگاه ها و نظرات خود، سوالاتی در زمینه مسائل مورد بحث مطرح کرده که از سوی آقایان شایسته زاده و نوری زاده پاسخ داده شد.

این نشست با همکاری برنامه تلویزیونی مسیر فردا شبکه استانی سیمای خوزستان برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها