تاريخ: 1399/1/12
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

افتتاح سه طرح صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر صورت گرفت

افتتاح سه طرح صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت

تاريخ: 19/11/1398
کد خبر: 90044
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، سه طرح صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت با حضور دکتر زارع افتتاح شد و دو طرح دیگر نیز با حضور نماینده عالی دولت در گیلان در شهر صنعتی رشت مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش سرویس استان گیلان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، سه طرح صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت با حضور دکتر زارع افتتاح شد و دو طرح دیگر نیز با حضور نماینده عالی دولت در گیلان در شهر صنعتی رشت مورد بهره برداری قرار گرفت.

در مجموع با بهره برداری از این طرح ها شامل کارخانه خوراک طیور، واحد مونتاژ تراکتور، واحد تولید بتن آماده، واحد تولید محصولات بهداشتی و پاک کننده و نیز واحد تولید انواع پارچه برای ۲۱۳  نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.

برای اجرای این پروژه ها افزون بر 44 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان در حاشیه افتتاح این پروژه ها در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: در دهه فجر امسال ۹۵۵ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۴۵۹ میلیارد تومان آماده افتتاح است.

وی ادامه داد: از این مبلغ یک هزار و 521 میلیارد تومان پروژه مربوط به بخش خصوصی در حوزه های صنعتی، گردشگری ، کشاورزی و فناوری اطلاعات است.

وی ایجاد اشتغال را به عنوان مهمترین دغدغه مردم و یکی از محوری ترین موضوعات در افتتاح پروژه‌های دهه فجر دانست و افزود: علیرغم تنگناهای اقتصادی، توانستیم با ارائه تسهیلات بانکی و مشارکت موثر بخش خصوصی، پروژه‌ها را به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها