تاريخ: 1399/1/12
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

شناسایی موانع، ارائه راهکار و رفع مشکلات صنعت و جامعه از اقدامات کارگروه جنگ اقتصادی

جلسه هم اندیشی کارگروه تخصصی اتاق جنگ اقتصادی به همت بسیج مهندسین صنعتی سمنان برگزار شد

شناسایی موانع، ارائه راهکار و رفع مشکلات صنعت و جامعه از اقدامات کارگروه جنگ اقتصادی

تاريخ: 12/12/1398
کد خبر: 92068
جلسه هم اندیشی اقشار بسیج تحت عنوان اتاق جنگ اقتصادی به همت بسیج مهندسین صنعتی استان سمنان با حضور جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) در امور اقشار و جمعی از مسئولین اقشار بسیج با هدف طرح معضلات صنفی و صنعتی و تعیین راهکار مناسب برای آن تشکیل گردید.

به گزارش سرویس استان سمنان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، جلسه هم اندیشی اقشار بسیج تحت عنوان اتاق جنگ اقتصادی به همت بسیج مهندسین صنعتی استان سمنان با حضور جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) در امور اقشار و جمعی از مسئولین اقشار بسیج با هدف طرح معضلات صنفی و صنعتی و تعیین راهکار مناسب برای آن تشکیل گردید.

در آغاز این نشست مهندس رحیمیان مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان سمنان با تاکید بر هم افزایی بیشتر اقشار بسیج جهت احصاء معضلات و دغدغه های صنعت در استان عنوان کرد: دراین مسیر، تاثیر بیشتر در راهبرد حل مشکلات و دوری از موازی کاری در حوزه های مختلف است،که این امر انسجام و همکاری بیشتر اقشار را می طلبد.

سرهنگ داریوش جلالی جانشین فرمانده سپاه استان سمنان در امور اقشار نیز در ادامه ی این نشست گفت: شناسایی موانع، ارائه راهکار و در ادامه اقدام برای رفع مشکلات صنعت و جامعه از جمله اقدامات این کارگروه ها و نشست های تخصصی در اقشار بسیج می باشد.

جلالی اصل و هویت این کارگروه ها را در دو حوزه مهم اقتصادی و رسانه ای تبیین کرد و افزود: دشمن در حال حاضر از طریق فشارهای اقتصادی و نیز هجمه های رسانه ای کشور را در تنگنا قرار داده است و از این طریق ضربات مختلفی را به بدنه ی جامعه وارد نموده است، لذا هوشیاری و تلاش مضاعف را برای دفع و خنثی نمودن این حربه ها نیاز داریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها