تاريخ: 1399/9/12
ساعت:
جستجو:

4548 ساعت آموزش استانداردسازی برای مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی

عضو هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعتی ایلام و مدیرکل استاندارد استان

4548 ساعت آموزش استانداردسازی برای مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی

تاريخ: 14/12/1398
کد خبر: 92074
خانم شهبازی مدیرکل استاندارد ایلام و عضو هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعتی استان ایلام گفت: از ابتدای امسال 4548 نفر ساعت آموزش برای مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی برگزار شده است.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مدیرکل استاندارد ایلام و عضو هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعتی استان ایلام گفت: از ابتدای امسال 4548 نفر ساعت آموزش برای مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی برگزار شده است.

وی با تاکید بر نقش آموزش در استاندارسازی  اظهار کرد: در ده ماهه‌ی امسال آموزش‌های برون سازمانی استاندارد ایلام 6060 ساعت، آموزش مدیران اداره کل 2444 ، آموزش مدیران کنترل کیفیت 4548بوده است.

وی با بیان اینکه آموزش کارشناسان نیز 192 ساعت بوده است، تاکید کرد: استانداردسازی با زندگی روزمره مردم مرتبط است و این آموزش‌ها به نوعی تضمین کننده سلامت مردم در ابعاد مختلف است.

مدیرکل استاندارد استان ایلام ازصدور 29 پروانه علامت استاندار از ابتدای سال تا پایان دی‌ خبر داد و گفت : در این مدت ۱۳ پروانه تعلیق و 14فقره پروانه  نیز به دلایلی از جمله پیگیری نکردن واحد تولیدی برای تمدید پروانه، تعطیلی، غیرفعال بودن واحدها و رعایت نکردن استانداردهای اجباری تولیدات و خدمات ارائه شده ابطال شده است.

همتی  با اشاره به عملکرد این اداره کل در سایر بخش‌های مختلف در استان گفت: 2718  مورد بازرسی از مراکز عرضه، ۴۰۵ مورد نمونه برداری از مراکز تولید، ۱۹۰ مورد بازرسی فنی آسانسور از جمله فعالیت‌های انجام شده از ابتدای امسال بوده است.

وی تصریح  کرد: واحدهای تولیدی که پروانه آنها تعلیق شده حداکثر سه ماه فرصت دارند نسبت به رفع نواقص و احراز شرایط استاندارد اقدام و در غیر اینصورت پروانه آنها ابطال می‌شود.

مدیرکل استاندارد ایلام با بیان اینکه شرایط صدور پروانه کاربرد علامت استاندارد نسبت به گذشته تسهیل شده، تاکید کرد: به همین میزان نظارت و بازرسی‌ها تشدید شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین