تاريخ: 1399/7/8
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

پایش و عارضه یابی دو واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شرق سمنان

به همت گروه جهادی شهید حمزه کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعتی سمنان انجام گرفت

پایش و عارضه یابی دو واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شرق سمنان

تاريخ: 19/12/1398
کد خبر: 92077
اعضای کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعتی استان سمنان با همت گروه جهادی شهید حمزه از دو واحدصنعتی (آرال صنعت آلتون ولوله خرطومی شماره10) مستقر در شهرک صنعتی شرق سمنان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش سرویس استان سمنان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعتی استان سمنان با همت گروه جهادی شهید حمزه از دو واحدصنعتی (آرال صنعت آلتون ولوله خرطومی شماره10) مستقر در شهرک صنعتی شرق سمنان بازدید به عمل آوردند.

بررسی روند خرید مواد اولیه به خصوص مواد پتروشیمی برای تولیدکنندگان و هم چنین مشکلات پیش روی تولیدکنندگان برای فروش تولیدات و محصولات تولیدی از جمله مواردی است که در این مرحله از بازدید از زبان صاحبان صنایع بیان گردید.

همچنین مشکلات دریافت تسهیلات برای تولیدکنندگان از سوی بانک ها از جمله دیگر مشکلاتی بود که به صنعت یاران منتقل شد و مقرر شد تا با مسئولان این امور تعامل صورت پذیرد.

در این حضور چند ساعته ضمن آشنایی با مشکلات و معضلات  صنفی و صنعتی از سایت های تولید محصولات این واحدها نیز بازدید به عمل آمد.

گفتنی است این بازدیدها که با هدف عارضه یابی از واحدهای صنعتی و دریافت معضلات و مشکلات صنفی و صنعتی است، به صورت مداوم توسط گره های جهادی بسیج مهندسین صنعتی انجام می پذیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها