تاريخ: 1399/7/8
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

آغاز به کار دو مجموعه تولید ماسک در یزد/ 10 واحد تولید مواد ضدعفونی مجوز گرفته‌‌اند

معاون اقتصادی استاندار یزد:

آغاز به کار دو مجموعه تولید ماسک در یزد/ 10 واحد تولید مواد ضدعفونی مجوز گرفته‌‌اند

تاريخ: 20/12/1398
کد خبر: 92081
سیدمسعود عظیمی گفت: دو واحد در زمینه تولید مواد ضدعفونی‌ دارند به داروخانه‌ها و بیمارستان‌ها محصول ارائه می‌دهند و 10 واحد نیز در مجوز گرفته‌‌اند.

به گزارش سرویس استان یزد پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، سید مسعود عظیمی درباره فعالیت واحدهای تولیدی ماسک و مواد ضدعفونی در یزد، گفت: تا قبل از این هیچ مجموعه‌ای جهت تولید ماسک در استان یزد نداشتیم، اما با حمایتی که استانداری کرده است دو واحد اعلام آمادگی کرده‌اند که به سرعت می‌توانند نسبت به این وظیفه ایفای نقش کنند.

وی ادامه داد: این دو واحد کارشان را شروع کرده‌اند اما اینکه کی به تولید برسند، طبیعی است که قدری زمان می‌برد، بالاخره باید دستگاه بخرند و مواد اولیه تهیه کنند چون آمادگی این کار را نداشته‌اند اما پیش‌بینی ما این است که تا پایان سال واحد تولید ماسک در یزد راه‌اندازی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ‌یزد اضافه کرد: این مجموعه‌ها کارشان چیزی دیگر است اما با توجه به مسئولیت اجتماعی که داشته‌اند، در زمینه تولید ماسک ورود کرده‌اند.

عظیمی خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی مواد ضدعفونی کننده فعال شده‌اند که در حال حاضر نانوکیمیا دارد به خوبی کار می‌کند و مواد مورد نیاز را تأمین می‌کند.

وی عنوان کرد: دو واحد در زمینه تولید مواد ضدعفونی‌ کننده دارند به داروخانه‌ها و کالاهای پزشکی و بیمارستان‌ها محصول ارائه می‌دهند و حدود 10 واحد نیز در این زمینه مجوز گرفته‌‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها