تاريخ: 1399/3/9
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

نصب پنل های خورشیدی در روستای کرندق شهرستان کوثر

با مشارکت گروه های جهادی بسیج مهندسین صنعتی استان اردبیل صورت گرفت

نصب پنل های خورشیدی در روستای کرندق شهرستان کوثر

تاريخ: 7/2/1399
کد خبر: 93135
در راستای اجرای طرح جهاد روشنایی، پنل های خورشیدی در بخش مرکزی شهرستان کوثر در روستای کرندق و با مشارکت گروه های جهادی بسیج مهندسین صنعتی وسپاه ناحیه کوثر در حال نصب هستند.

به گزارش سرویس استان اردبیل پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، فرمانده سپاه ناحیه  شهرستان کوثر در مورد نصب وراه اندازی پنل های خورشیدی گفت: این پنل های خورشیدی در بخش مرکزی شهرستان کوثر در روستای کرندق و با مشارکت گروه های جهادی بسیج مهندسین صنعتی وسپاه ناحیه کوثر در حال نصب هستند.

پور رحمان با بیان این که این طرح که با عنوان جهاد روشنایی نیز شناخته می شود عنوان کرد: این طرح با رویکرد اشتغال زایی در مناطق کم برخوردار روستایی با هدف ایجاد نیروگاه های خانگی 5 کیلووات ساعت در سطح این روستا در حال احداث هست و هدف از اجرای این طرح ها جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها واستفاده از انرژی پاک تجدید پذیراست و تولید واستفاده از انرژی با نصب پنل های خورشیدی افزون بر اینکه بر اقتصاد خانواده کمک می کند میتواند در کاهش پیک مصرف برق نیز موثر باشد.

فرمانده سپاه ناحیه کوثر اظهار کرد: یکی از اهداف اجرای این پروژه ها بحث محرومیت زدایی و توانمندسازی این عزیزان است و امیداواریم با تولید انرژی پاک در این سال که به سال جهش تولید نیز نامگذاری شده مثمرثمر واقع شده باشد و وظیفه ای که داریم به نحو شایسته انجام داده باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها