تاريخ: 1399/8/6
ساعت:
جستجو:

جمع آوری بیش از 700 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی در راستای رزمایش کمک مومنانه

مسوول بسیج مهندسین صنعتی استان قزوین خبر داد

جمع آوری بیش از 700 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی در راستای رزمایش کمک مومنانه

تاريخ: 14/2/1399
کد خبر: 93147
عباسی گفت: بیش از 500 میلیون تومان کمک نقدی و بیش از 200 میلیون تومان کمک غیر نقدی توسط بسیج مهندسین صنعتی استان قزوین در راستای رزمایش همدلی مومنانه جمع آوری شده است.

به گزارش سرویس استان قزوین پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، جعفر عباسی مسوول بسیج مهندسین صنعتی استان قزوین بیان کرد: بیش از 500 میلیون تومان کمک نقدی و بیش از 200 میلیون تومان کمک غیر نقدی توسط بسیج مهندسین صنعتی استان قزوین جمع آوری شده و در اختیار قرارگاه کمک مومنانه استان قرار گرفته تا هر چه سریع تر به دست عزیزانی که در این دوره خاص کسب و کار و زندگی روزمره شان دچار آسیب شده است قرار بگیرد.

وی گفت: از ابتدای اسفندماه و با ورود ویروس کرونا به کشور به یک باره بسیاری از کسب و کار ها و تعداد قابل توجهی از مردم درگیر این ویروس شدند و به طور غیر قابل انکاری زندگی های بسیاری تحت تاثیر این موضوع قرار گرفت.

مسوول بسیج مهندسین صنعتی استان قزوین اظهار کرد:آسیب های اقتصادی حاصل از این اتفاق بیشتر و بزرگتر از هر رویداد دیگر روی خانواده های ایرانی حس شد و در همین راستا رهبر معظم انقلاب در سخنران خود با مردم در نیمه شعبان امسال به موضوع مواسات و کمک مومنانه اشاره کردند.

وی افزود: در راستای عملیاتی کردن فرامین رهبر معظم انقلاب در همان لحظات ابتدایی ابلاغ این فرمان بسیاری از سازمان ها و ارگانها از جمله بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پا در رکاب به میدان آمدند و با برنامه ریزی جامع در صدد جمع آوری کمک ها و توزیع کمک ها به اقشار آسیب دیده بر آمدند.

عباسی بیان کرد: کمک های مالی از 2 میلیون تومان تا بیش از 100 میلیون تومان توسط اشخاص و دستگاه ها و نیز شرکت ها جمع آوری گردید و بسیاری از شرکت ها هم بسته های مواد غذایی هر کدام به ارزشی بیش از 220 هزار تومان تدارک دیدند.

مسوول بسیج مهندسین صنعتی استان قزوین بیان کرد: همراهان ما همچنین از موضوع مقابله با ویروس کرونا غافل نشدند و در این راستا 15 هزار ماسک به صورت رایگان در مناطق کمتر برخوردار توزیع گردید و مقادیر قابل توجهی پارچه تولید ماسک به گروه جهادی موسی بن جعفر(ع) اهدا شده است تا در کارگاه های تولید ماسک مورد استفاده قرار گیرد.

عباسی در بخش پایانی این گفت و گو یادآور شد: در مجموع بیش از 500 میلیون تومان کمک نقدی و بیش از 200 میلیون تومان کمک غیر نقدی توسط بسیج مهندسین صنعتی استان قزوین جمع آوری شده و در اختیار قرارگاه کمک مومنانه استان قرار گرفته تا هر چه سریع تر به دست عزیزانی که در این دوره خاص کسب و کار و زندگی روزمره شان دچار آسیب شده است قرار بگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین