تاريخ: 1399/7/8
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

برق رسانی به شبکه سراسری بوشهر توسط مولدهای برق مراکز نظامی و انتظامی در ایام پیک

در راستای اجرای تفاهمنامه همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و شرکت توانیر صورت می گیرد

برق رسانی به شبکه سراسری بوشهر توسط مولدهای برق مراکز نظامی و انتظامی در ایام پیک

تاريخ: 16/2/1399
کد خبر: 93151
در راستای اجرای تفاهمنامه همکاری مبنی بر برق رسانی توسط مولدهای برق در مراکز نظامی و انتظامی به شبکه سراسری برق کشور٬ مسئول بسیج مهندسین صنعتی بوشهر با مدیر بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع برق استان دیدار و در زمینه این تفاهمنامه به بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، در راستای اجرایی شدن تفاهمنامه همکاری دوجانبه‌ی سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور و شرکت توانیر٬ مبنی بر برق رسانی توسط مولدهای برق در مراکز نظامی و انتظامی به شبکه سراسری برق کشور٬ مهندس محسن مشتاقی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر با آقای مهندس عباس ریز مدیر بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر دیدار و در زمینه ی این تفاهمنامه به بحث و گفتگو پرداختند.

مهندس مشتاقی در این زمینه اظهار نمودند که این سازمان آمادگی اجرایی تفاهمنامه در سطح استان بوشهر را دارد و رایزنی با مراکز نظامی و انتظامی در استان٬ را آغاز می کند. و اظهار امیدواری کرد که این سازمان بتواند در تابستان امسال کمک شایانی را در زمینه برق رسانی به شبکه سراسری برق توسط مولدهای برق مراکز نظامی و انتظامی استان را به شرکت توزیع برق استان بوشهر در ایام پیک مصرف برق در تابستان امسال نماید.

مهندس ریز٬ مدیر بحران و پافند غیر عامل شرکت توزیع برق استان٬ وظایف شرکت توزیع را در این زمینه تشریح نمود و توضیحات فنی در زمینه‌ی چگونگی همکاری دوجانبه را مطرح کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها