تاريخ: 1399/4/22
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان برگزار شد

تاريخ: 17/3/1399
کد خبر: 93189
مراسم تکریم مهندس کمالی و معارفه مهندس خانچی مسئول جدید بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان در سالن جلسات شرکت شهرکهای صنعتی استان و با حضور تعدادی از معاونین سپاه حضرت ولیعصر(عج) و تنی چند از مدیران صنایع برگزار گردید.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان در سالن جلسات شرکت شهرکهای صنعتی استان و با حضور تعدادی از معاونین سپاه حضرت ولیعصر(عج) و تنی چند از مدیران صنایع برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت قرآن کریم آغاز شد و بعد از آن سرهنگ حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری در سال ۹۹ به نام جهش تولید سخنانی بیان کردند.

ایشان از اقتدار و قدرت بسیج و نظام در رسیدن نفتکش های ایران به قاره آمریکا و شیطنت های آمریکا علیه جهان اسلام توسط کشورهای خود فروخته همسایه و نقش تاثیرگذار ایران در ثبات منطقه سخن گفتند. ایشان روحیه و تفکر بسیجی را نشأت گرفته از جبهه های حق علیه باطل و عملیات هایی مانند کربلای ۴ و ۵ دانسته و در عین تحریم‌های ظالمانه آمریکا و هم‌پیمانانش همچنان جوانان دانشمند ما حماسه می آفریند که یکی از این حماسه ها پرتاب موفقیت آمیز ماهواره جدید ایران است.

در ادامه ایشان از زحمات مهندس مراد کمالی جانباز و ایثارگر دفاع مقدس و مدیر جهادی و انقلابی و همچنین مهندس پورناصری سرپرست سازمان تقدیر و تشکر کردند و به جناب آقای مهندس کمالی در سمت رئیس هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعتی تبریک گفتند. حاجتی به نیابت از سردار فرماندهی محترم سپاه حضرت ولیعصر(عج)، مهندس بسیجی محمد خانچی را به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج مهندسین صنعتی خوزستان معرفی کردند.

مهندس کمالی در ادامه گزارش عملکرد بسیج مهندسین صنعتی استان را به طور خلاصه ارائه نمودند و بیان فرمودند که در سال گذشته، ۹۸ درصد از برنامه‌های ابلاغی در پایان سال انجام پذیرفت که ایشان از ارتقاء بسیج مهندسین صنعتی استان از جایگاه بیستم کشوری به رتبه دوم اظهار رضایت کردند. همچنین از فعالیت‌های همه مهندسین بسیجی تشکر و تقدیر به عمل آورده و از زحمات برادر بسیجی مهندس پورناصری تقدیر ویژه به عمل آوردند.

سپس مهندس خانچی اظهار داشتند که مجموعه سازمان بسیج مهندسین صنعتی تمام تلاش خود را می نماید تا در سال جهش تولید گامی موثر در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری بر دارد.

در پایان جناب سرهنگ کوهستانی با اهدای لوح تقدیر از طرف سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) به مهندس کمالی از ایشان تقدیر نموده و حکم آقای مهندس خانچی را به عنوان مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی تقدیم نمودند.

جناب سرهنگ ممبینی فرمانده حوزه بسیج شهید تندگویان نیز با تقدیم هدیه از زحمات جناب آقای مهندس کمالی تقدیر و تشکر نمودند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها