تاريخ: 1399/7/8
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

دیدار و سرکشی از خانواده محترم مهندس شهید منصور کاظم بیگی

توسط مسئول و اعضاء سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان مازندران صورت گرفت

دیدار و سرکشی از خانواده محترم مهندس شهید منصور کاظم بیگی

تاريخ: 21/3/1399
کد خبر: 93199
مهندس شهید منصور کاظم بیگی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک دانشگاه نورتروپ کالیفرنیا آمریکا که بعد از اتمام تحصیل به ایران بازگشت و در سال ۶۵ در منطقه عملیاتی شرهانی در دفاع از دین و میهن اسلامی به درجه رفیع شعادت نائل گشت.

به گزارش سرویس استان مازندران پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، شهید ستوان یکم وظیفه، مهندس منصور کاظم بیکی در سال 1339 ه.ش در خانواده ای متوسط پا به عرصه ی وجود گذاشت. پدرش که کارمند وزارت آموزش و پرورش بود و مادرش زنی مومنه و خانه دار است با اخلاص کامل به تربیت اسلامی وی همت گذاردند.

شهید بیگی به مقتضای شغل پدر، دوران کودکی و نوجوانیش را در شهرهای بابل، گنبد کاووس، قم، مراغه و تهران بسر برد. دوران تحصیلات ابتدایی خود را بواسطه ی استعداد و پشتکار خدا دادی یک سال زودتر از موعد مقرر به پایان رساند و به مرحله ی تحصیلات متوسطه رسید.

شهید منصور در سال 56 ضمن اخذ دیپلم ریاضی در همان سال جهت تحصیلات عالیه عازم آمریکا شد، و در سال 61 موفق به کسب مدرک مهندسی در رشته ی مکانیک از دانشگاه نورتروپ کالیفرنیا گشت.

مهندس محمدجواد اسماعیلی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان مازندران و مدیر کانون بسیج مهندسین صنعتی بابل و هیات همراه از خانواده این شهید بزرگوار در شهرستان بابل دیدار و سرکشی کردند.

با توجه به شرح احوال این شهید و بازگشت ایشان از آمریکا به ایران و علاقه به حضور در جبهه علیرغم داشتن فرصت زندگی خوب در آمریکا، زندگی این شهید میتواند گزینه خوبی برای معرفی به نسل جوانان امروزی باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها