تاريخ: 1399/4/22
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

روحیه‌ی جهادی لازمه قرار گرفتن در مسیر جهش تولید

مسئول بسیج مهندسین صنعتی خوزستان در ستاد تسهیل استان عنوان کرد

روحیه‌ی جهادی لازمه قرار گرفتن در مسیر جهش تولید

تاريخ: 31/3/1399
کد خبر: 93211
مهندس خانچی گفت: بسیج مهندسین صنعتی در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید آماده هرگونه کمک به واحدهای تولیدی از پیگیری مشکلات تولید کنندگان گرفته تا عارضه‌یابی توسط مهندسین بسیجی می باشد.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مهندس خانچی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خوزستان گفت: بسیج مهندسین صنعتی در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید آماده هرگونه کمک به واحدهای تولیدی از پیگیری مشکلات تولید کنندگان گرفته تا عارضه‌یابی توسط مهندسین بسیجی می باشد.

وی اشاره کرد: یکی از عمده مشکلات تولید کنندگان استان نبود مواد اولیه و تهیه آن از دست دلال ها است. این مشکل انرژی و توان تولید کنندگان را گرفته و باعث توان فرسایی آنها شده است. به طور مثال می‌توان از سه شرکت تولید کننده پروفیل و آهن‌آلات در استان نام برد که تولید خود را به حداقل رسانده‌اند، تا جایی که باعث نیمه فعال شدن بعضی از آنها شده آن هم به دلیل نبود مواد اولیه از طرف کارخانه فولاد خوزستان است.

خانچی گفت: برای قرار گرفتن در مسیر جهش تولید باید بروکراسی را کنار گذاشت و با روحیه‌ی جهادی وارد میدان شد. در این خصوص بسیج مهندسین صنعتی با توجه به وجود بسیجیان مهندس نخبه و مخترع آماده همکاری با همه‌ی تولید کنندگان است.

مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان خوزستان افزود: در سال 98 تعداد 2510 پرونده واحدهای صنعتی مورد بررسی قرار گرفتند.  از این تعداد به 381 پرونده پرداخت تسهیلات صورت گرفته و مشکلات تعدادی دیگر نیز رفع گردید. همچنین تعداد 1978 مصوبه اجرایی شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها