تاريخ: 1399/4/22
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

بانک صادرات بوشهر مانع بزرگی بر جهش تولید در شهرک صنعتی برازجان

مدیر کلینیک صنعت استان بوشهر در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی

بانک صادرات بوشهر مانع بزرگی بر جهش تولید در شهرک صنعتی برازجان

تاريخ: 31/3/1399
کد خبر: 93213
مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی برازجان و مدیر کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر گفت: تملک واحد‌های تولیدی توسط بانک‌ها به‌ عنوان طلب در کشوری که با مشکلات اقتصادی روبرو هست هیچ گونه توجیهی ندارد و واحد تولیدی را نیز به یک کارخانه متروکه تبدیل خواهد کرد.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی برازجان و مدیر کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر گفت: تملک واحد‌های تولیدی توسط بانک‌ها به‌ عنوان طلب در کشوری که با مشکلات اقتصادی روبرو هست هیچ گونه توجیهی ندارد و واحد تولیدی را نیز به یک کارخانه متروکه تبدیل خواهد کرد.

مهندس روح اله غلامی گفت: بانک صادرات بوشهر 2 واحد تولیدی به مساحت 11760 متر مربع را شش سال پیش تملک کرده و اقدام جدی برای واگذاری آن ها نیز ندارد و این در حالی است که در تلاش برای تملک سه واحد تولیدی دیگر نیز در این شهرک صنعتی می باشد.

وی با انتقاد از اینکه بانک‌ صادرات بوشهر در واگذاری املاک، بنگاه‌داری را سرلوحه خود قرارداده است، افزود: این بانک‌ باید تمام تلاش خود را جهت واگذاری املاک به بخش خصوصی بگمارد.

مدیر کلینیک صنعت استان بوشهر در ادامه افزود علی رغم معرفی سرمایه گذاران متعدد به بانک صادرات جهت راه اندازی واحد تولیدی و حتی اخذ مبلغ پایه اولیه مزایده یکی از املاک تملک شده‌ی یکی از سرمایه گذاران٬ هیچ گونه اقدام جدی برای واگذاری آنها انجام نداده اند و در تلاش برای امر بنگاه داری می باشند.

غلامی با بیان اینکه مدت زیادی از عدم همکاری بانک صادرات در واگذاری املاک خود می گذرد و پیرو انتقاد شدید رهبر انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت در سال 1397 که خطاب به رئیس جمهور و اعضای هیات دولت فرمودند «جلوی بنگاه‌داری بانک‌ها را بگیرید» افزود حضور مجموعه های قضایی و بازرسی راه گشایی برای جهش تولید خواهند بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها