تاريخ: 1399/4/22
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

ایجاد شبکه مشاوره صنعتی جهت بررسی نتایج پایش و عارضه یابی واحد های تولیدی

در وبینار هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر مصوب شد

ایجاد شبکه مشاوره صنعتی جهت بررسی نتایج پایش و عارضه یابی واحد های تولیدی

تاريخ: 2/4/1399
کد خبر: 93215
در این وبینار برای مقابله با کرونا در استان بوشهر و ایجاد شبکه مشاوره صنعتی جهت بررسی پایش های انجام شده در واحد های تولیدی و چگونگی تقویت و گسترش فعالیت ها و برنامه های بسیج مهندسین صنعتی استان راهکارهایی مصوب گردید.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، محسن مشتاقی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان بوشهر اظهار نمود: مشکلات و نیازمندی های بسیج مهندسین صنعتی استان٬ ادامه مقابله با کرونا و هم افزایی با شهرک صنعتی استان در هیئت اندیشه ورز استانی بحث و بررسی گردید.

وی گفت: از آنجا که در مدت اخیر آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان بوشهر افزایش داشته٬ هیئت اندیشه ورز با حضور اعضای محترم به صورت وبینار برگزار گردید.

مشتاقی افزود: از اهداف دیگر برگزاری این جلسه به صورت وبینار٬ کمک به گسترش محصولات مهندسی ساخته شده درون استان است.

پشتیبان این وبینار شرکت تجارت پایدار ایرانیان از شرکتهای فعال در جهت همکاری با بسیج مهندسین صنعتی استان بوده که در اوایل فروردین ماه امسال برای کمک به کاهش شیوع بیماری کرونا٬ سامانه آنلاین جهت ارائه خدمات آموزشی٬ علمی و اداری را راه اندازی نموده بودند.

در پایان این جلسه برای مقابله با کرونا در استان و ایجاد شبکه مشاوره صنعتی جهت بررسی پایش های انجام شده در واحد های تولیدی و چگونگی تقویت و گسترش فعالیت ها و برنامه های بسیج مهندسین صنعتی استان راهکارهایی مصوب گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها