تاريخ: 1399/11/1
ساعت:
جستجو:

گفتمان سازی غدیر با استفاده از ظرفیت های متخصصین بسیجی

در نشست مسئول بسیج مهندسین صنعتی بوشهر با دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین‌المللی غدیر در استان بوشهر عنوان شد

گفتمان سازی غدیر با استفاده از ظرفیت های متخصصین بسیجی

تاريخ: 7/4/1399
کد خبر: 93223
سردار کارگر دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در استان بوشهر گفت: از خواسته های این بنیاد نسبت به مجموعه بسیج در استان این است که حداقل ۱۰ درصد از مخاطبین و جامعه هدف اقشار بسیج به عنوان مبلغان غدیر باشند.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، این نشست با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر استان و اقشار بسیج سپاه استان برگزار و به بحث و تبادل نظر در مورد هم افزایی و ارتباط بین بنیاد غدیر و اقشار بسیج پرداخته شد.

سرهنگ پاسدار سهراب انبارکی معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در ابتدای این نشست اظهار نمود: اقشار مختلف بسیج نقش تاثیرگذاری در ترویج فرهنگ غدیر دارند٬ مسئولین اقشار بسیج می توانند در زمینه گفتمان سازی غدیر کارهای بزرگی انجام دهند و در طول اجرایی گفتمان سازی غدیر٬ کلام و گفتمان ولایت و امامین انقلاب را مد نظر داشته باشند.

سردار کارگر دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در استان بوشهر گفت: از خواسته های این بنیاد نسبت به مجموعه بسیج در استان بوشهر این است که حداقل ۱۰ درصد از مخاطبین و جامعه هدف اقشار بسیج به عنوان مبلغان غدیر باشند٬ نه فقط در طول دهه امامت بلکه در طول سال مبلغ باشند.

سردار کارگر ادامه داد: استان بوشهر با تعداد ۳۳۷ روستا و ۳۸ شهر می تواند حدود ۲۰ هزار مبلغ داشته باشد و در این زمینه از مسئولین اقشار بسیج برای مشارکت در این طرح٬ دعوت به همکاری می‌شود.

در انتهای این نشست٬ مهندس مشتاقی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان با معرفی آقای مهندس فرهاد آباد کارشناس طرح های مهندسی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و از فعالین فرهنگی و رسانه‌ای بسیج صنعت٬ به عنوان رابط بین بسیج مهندسین صنعتی و بنیاد غدیر استان٬ خواستار همکاری ویژه بین این دو نهاد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین