تاريخ: 1399/11/1
ساعت:
جستجو:

نقش آفرینی واحد های فناور در کمک به احیا واحد های صنعتی و اشتغال آفرینی برای نخبگان

در بازدید مسئول بسیج مهندسین صنعتی ایلام از پارک علم و فناوری استان عنوان شد

نقش آفرینی واحد های فناور در کمک به احیا واحد های صنعتی و اشتغال آفرینی برای نخبگان

تاريخ: 18/4/1399
کد خبر: 93238
در این بازدید مهندس محمدی مسئول بسیج مهندسین صنعتی آمادگی خود را جهت کمک به نقش آفرینی واحد های فناور در کمک به احیا واحد های صنعتی و اشتغال آفرینی برای نخبگان پارک اعلام نمود.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، در راستای کمک به حل مشکلات واحد های تولیدی، مهندس محمدی مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان ایلام با دکتر طاهر پور رئیس پارک علم و فناوری استان دیدار کرد.

در این جلسه گزارشی از اقدامات پارک و نیاز پارک به فضای مورد نیاز واحد ها وشرکت های دانش بنیان  ارایه گردید. سپس مهندس محمدی خواستار حضور بیشتر و استفاده از ظرفیت پارک در حل مشکلات واحد های صنعتی بویژه تحقیق و توسعه و فناوری مورد نیاز و پیگیری نیاز های سازمان صمت و شهرک های صنعتی شد.

در این جلسه نقش بسیج  مهندسین صنعتی  در مطالبه گری و هم  افزایی دستگاه های متولی مورد تاکید قرار گرفته و بسیج مهندسین صنعتی آمادگی خود را جهت کمک به نقش آفرینی واحد های فناور در کمک به احیا واحد های صنعتی و اشتغال آفرینی برای نخبگان پارک اعلام نمود.

در پایان دکتر طاهر پور و دکتر مهدی زاده معاون پارک ضمن بازدید و همراهی مسئول بسیح مهندسین صنعتی استان از نمایشگاه اقدامات پارک توضیحات لازم را ارائه نمودند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین