تاريخ: 1399/7/8
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

در سپاه نینوا با همه وجود در خدمت استان هستیم/ در جنگ اقتصادی کنار تولیدکنندگان هستیم

سردار علی ملک شاهکوهی در جلسه قرارگاه صنعت، معدن و انرژی نهضت جهش تولید

در سپاه نینوا با همه وجود در خدمت استان هستیم/ در جنگ اقتصادی کنار تولیدکنندگان هستیم

تاريخ: 1/6/1399
کد خبر: 93290
فرمانده سپاه نینوا در جلسه قرارگاه صنعت، معدن و انرژی نهضت جهش تولید گفت هرجا احساس کنیم برای خدمت به مردم حضورمان لازم است بدون کوچکترین درنگی به میدان خواهیم آمد.

به گزارش سرویس استان گلستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، قرارگاه صنعت، معدن و انرژی سپاه نینوا با حضور سردار علی ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا، دکتر کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و  مهندس طلوعیان مدیرکل سازمان صمت گلستان، مهندس خلیل زاده مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان، دکتر حسینی رئیس نظام مهندسی معدن استان و مدیران اقشاری سپاه نینوا تشکیل شد.

گفتنی است این قرارگاه در راستای نهضت جهش تولید و برای کمک به رفع موانع و احیاء واحدهای تولیدی و رونق اقتصادی استان شکل گرفته است.

فرمانده سپاه نینوا در جلسه قرارگاه صنعت ، معدن و انرژی نهضت جهش تولید: هرجا احساس کنیم برای خدمت به مردم حضورمان لازم است بدون کوچکترین درنگی به میدان خواهیم آمد. اگر روزگاری در جنگ نظامی برابر دشمنان ایستادیم امروز هم در جنگ نرم، جنگ رسانه و جنگ اقتصادی تمام قد مقابل دشمن می ایستیم تا در خدمت مردم باشیم. هدف ما با راه اندازی این قرارگاه ها کمک به تولید کنندگان در این جنگ اقتصادی است.

سردار علی ملک شاهکوهی عنوان کرد: متاسفانه برخی از واحد های تولیدی ما یا نیمه فعال است یا به کلی غیرفعال و راکد شده که این اصلا قابل قبول نیست. آن کارگری که با مشکل یک کارخانه کارش را از دست می دهد فرزند این انقلاب است و باید او را مثل برادر خودمان بدانیم و تمام سعی خود را به کار بگیریم شرایط را به حالت قبلی خود بازگردانیم. همه این را بدانند سپاه نینوا تمام قد و با همه وجود در خدمت استان است تا زیرساخت های گلستان پیشرفت داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها