تاريخ: 1399/11/1
ساعت:
جستجو:

نشست ستاد جهش تولید با دستور کار عملیاتی نمودن تفاهم نامه جهش تولید در استان بوشهر

با حضور سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) برگزار شد

نشست ستاد جهش تولید با دستور کار عملیاتی نمودن تفاهم نامه جهش تولید در استان بوشهر

تاريخ: 4/6/1399
کد خبر: 93299
در این نشست که با حضور رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان بوشهر٬ سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) و مسئول بسیج مهندسین صنعتی بوشهر برگزار گردید، زمینه های همکاری در تامین یارانه تسهیلات و ایجاد زیر ساخت های تسهیل کننده تولید، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، در این نشست که با حضور رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان بوشهر٬ سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) و معاون مهندسی٬ مسئول سازمان بسیج سازندگی و مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی سپاه استان و همچنین همکاران معاونت برنامه ریزی و معاونت بودجه برگزار گردید، زمینه های همکاری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و حمایت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در تامین یارانه تسهیلات و ایجاد زیر ساخت های تسهیل کننده تولید، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این نشست٬ سردار رزمجو به لزوم همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سپاه استان در کمک به واحدهای صنعتی و طرح های خرد اقتصادی اشاره نمودند. که این اقدام گامی بلند در اجرایی نمودن جهش تولید در استان بوشهر می باشد.

علی درویشی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه جهش تولید در استان بوشهر که به امضاء جناب آقای دکتر نوبخت و استاندار بوشهر رسیده است زمینه های متعددی برای حمایت از بخش های مختلف اقتصادی فراهم شده و منابع لازم توسط سازمان برنامه و بودجه  کشور تامین خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان در ادامه سخنان خود در راستای همکاری و تعامل با بسیج سازندگی و بسیج مهندسین صنعتی٬ اظهار کرد: بر اساس جمع بندی جلسات کارشناسی٬ ما می توانیم در حوزه های مختلف طرح های اقتصادی و صنعتی با بسیج سازندگی و بسیج مهندسین صنعتی همکاری لازم را داشته باشیم.

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه خوشبختانه در استان مطالعات توسعه اقتصادی و اشتغال زایی از روند مطلوبی برخوردار است در به کارگیری نتایج آن در این تفاهم نامه تاکید نمود.

وی در پایان اظهار داشت: با برگزاری جلسات کارشناسی با حضور همکاران سازمان در حوزه معاونت برنامه ریزی و مسئولین بسیج سازندگی و مهندسین صنعتی استان، زمینه ی اجرای طرح های مختلف اقتصادی و صنعتی به خصوص در مناطق روستایی و همکاری متقابل برای حمایت از این طرح ها فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین