تاريخ: 1399/7/8
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

تشکیل کمیته تخصصی معدن گام موثری در روند بهبود مشکلات معدنی

در جلسه کمیته تخصصی معدن استان مازندران با حضور مسئولین سازمان صمت و نظام مهندسی عنوان شد

تشکیل کمیته تخصصی معدن گام موثری در روند بهبود مشکلات معدنی

تاريخ: 23/6/1399
کد خبر: 93326
دکتر عبدی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان مازندران، هم افزایی و مشارکت بخش تخصصی معدن سازمان بسیج مهندسین صنعتی با سازمان صمت را موضوع مهمی در خصوص کمک به بررسی، پایش و احیاء واحدهای معدنی استان دانست.

به گزارش سرویس استان مازندران پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، این جلسه با حضور دکتر اسماعیلی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان مازندران آغاز شد و ایشان در خصوص اهداف و راهبردهای سازمان بسیج مهندسین در بخش صنعت و معدن استان موضوعاتی را بیان کرد.

در ادامه دکتر عبدی معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، هم افزایی و مشارکت بخش تخصصی معدن سازمان بسیج مهندسین صنعتی با سازمان صمت را موضوع مهمی در خصوص کمک به بررسی، پایش و احیا واحدهای معدنی استان دانست.

سپس دکتر مرتضوی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان مازندران راهکارهای در خصوص مشارکت اعضای سازمان نظام مهندسی با بخش تخصصی بسیج مهندسین صنعتی را بیان نمود.

در پایان دکتر خلیلی دبیر شورای تخصصی معدن سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور پیوند میان سازمان‌های نظام مهندسی معدن، صمت و بسیج مهندسین صنعتی را نقطه عطف پایش و عارضه یابی واحدهای نیمه فعال و راکد معدنی در جهت رفع مشکلات معدنی استان دانسته و بیان داشت: کمیته تخصصی معدن می‌تواند با هدایت و سمت و سو بخشیدن به این اهداف گام موثری در روند بهبود مشکلات معدنی استان بردارد.

مقرر گردید در جلسات آتی در خصوص ایجاد تفاهم نامه با سازمانهای مذکور بحث و بررسی صورت گرفته و همچنین مشکلات و موضوعات  معدنی استان  به صورت  تخصصی تر مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها