تاريخ: 1399/8/11
ساعت:
جستجو:

افتتاح نیروگاه 20 کیلوواتی خورشیدی در اصفهان

همزمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) صورت گرفت

افتتاح نیروگاه 20 کیلوواتی خورشیدی در اصفهان

تاريخ: 6/7/1399
کد خبر: 94349
همزمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، سازمان بسیج مهندسین صنعت استان اصفهان در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و جهش تولید و ایجاد اشتغال پایدار با همکاری شرکت تعاونی روستایی برخوار اقدام به طراحی و راه اندازی نیروگاه خورشیدی 20 کیلو واتی نمود.

به گزارش سرویس استان اصفهان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، همزمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، سازمان بسیج مهندسین صنعت استان اصفهان در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و جهش تولید و ایجاد اشتغال پایدار در جهت طرح اعتلای جهاد روشنایی با همکاری شرکت تعاونی روستایی شهرستان برخوار اقدام به طراحی، تامین، نصب و راه اندازی نیروگاه خورشیدی با توان تولید نامی برق به میزان 20 کیلو وات نمود.

در روز پنجشنبه مورخ 03/07/1399 طی مراسمی با حضور سهامدارن محترم شرکت تعاونی روستایی و همچنین فرماندهی محترم سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان و برخی از مسئولان و مدیران دولتی این شهرستان رونمایی و به شبکه برق سراسری متصل گردید.

در همین راستا با فرهنگ سازی صورت گرفته و همچنین توضیحات کارشناسان سازمان بسیج مهندسین صنعت استان اصفهان هماهنگی جهت احداث نیروگاه های خورشیدی برای سایر تعاونی ها صورت پذیرفت و هماهنگی جهت نصب چندین سامانه خورشیدی دیگر محقق گردید.

در این مراسم و به مناسبت هفته دفاع مقدس از خانواده معزز و معظم شهدا و جانبازن و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس که در مجموعه شرکت تعاونی برخوار حضور داشتند تجلیل و قدردانی بعمل آمد.  

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین