تاريخ: 1399/8/11
ساعت:
جستجو:

گام اول “جهش تولید در قاب رسانه” با بازدید از واحد صنعتی شمسا شمال در شهرک صنعتی ساری

با هدف معرفی الگوهای موفق تولید به جامعه و تشویق صاحبان صنایع نمونه در استان مازندران صورت گرفت

گام اول “جهش تولید در قاب رسانه” با بازدید از واحد صنعتی شمسا شمال در شهرک صنعتی ساری

تاريخ: 8/7/1399
کد خبر: 94355
با هدف معرفی الگوهای موفق تولید به جامعه و تشویق صاحبان صنایع نمونه، با ابتکار و همکاری دوجانبه بسیج مهندسین صنعت و بسیج رسانه استان مازندران، طرح “جهش تولید در قاب رسانه” با بازدید از واحد صنایع غذایی شمسا شمال در شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی ساری آغاز شد.

به گزارش سرویس استان مازندران پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، با هدف معرفی الگوهای موفق تولید به جامعه و تشویق صاحبان صنایع نمونه، با ابتکار و همکاری دوجانبه سازمان بسیج مهندسین صنعتی و سازمان بسیج رسانه  استان مازندران، طرح “جهش تولید در قاب رسانه” با بازدید از واحد صنایع غذایی شمسا شمال (برند هپی نس) در شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی ساری آغاز شد.

دراین بازدید که باحضور معاون صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران، مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و سازمان بسیج رسانه استان مازندران به همراه خبرنگاران رسانه های مختلف خبری انجام گرفت، ضمن بررسی آخرین وضعیت واحد تولیدی از زحمات و تلاش های شبانه روزی مدیریت و پرسنل آن واحد تولیدی بویژه آقای شاهسوندی مدیرعامل کارخانه به جهت حفظ چرخه تولید و فعال نگه داشتن واحد صنعتی تشکر و قدرردانی بعمل آمد.

صنایع غذایی شمسا شمال در سال 1393 با نام تجاری هپی نس در زمینی به وسعت شش هزار متر مربع در شهرک صنعتی شماره ۱شهرستان ساری تأسیس شد.

این شرکت با بکار گیری پیشرفته ترین ماشین آلات روز دنیا و بهره گیری از ایده های خلاقانه، و کادری مجرب محصولات خود را که شامل انواع برگرها، پیتزا، کباب، گوشت خام، و فرآوری محصولات دریایی با رعایت اصول و استانداردهای روز دنیا به هموطنان عزیر عرضه نموده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین