تاريخ: 1399/8/11
ساعت:
جستجو:

افتتاح واحد تولیدی قارچ صنعتی سیروان با اشتغالزایی ۷۵ نفر

با حضور سردار فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) صورت گرفت

افتتاح واحد تولیدی قارچ صنعتی سیروان با اشتغالزایی ۷۵ نفر

تاريخ: 12/7/1399
کد خبر: 94362
این واحد توسط یکی از یادگاران دفاع مقدس احداث گردیده و سردار شاکرمی در صحبتهایی در آیین افتتاح، جهاد در عرصه اقتصادی را پیوند با دفاع مقدس دانست و قول داد که سپاه بصورت جدی تر در عرصه های محرومیت زدایی و خدمت رسانی ورود نماید.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، در اخرین روز هفته دفاع مقدس واحد تولیدی قارچ در شهرستان ایوان با حضور سردار شاکرمی فرمانده قرارگاه صنعتی خاتم النبیا استان ایلام، مسئول بسیج مهندسین صنعت استان، فرمانده ناحیه ایوان و مسئولین محلی واحد تولیدی قارچ صنعتی سیروان افتتاح شد.

این واحد تولیدی با تولید ۴۰۰ تن قارچ خوراکی قادر است نیاز استان را تامین و مازاد آن به استانهای دیگر ارسال شود و جهت صادرات به کشور عراق نیز هدف گذاری شده است.

واحد تولیدی سیروان توسط برادر برزویی از یادگاران دفاع مقدس احداث گردیده و سردار شاکرمی در صحبتهایی در  آیین افتتاح جهاد در عرصه اقتصادی را پیوند با دفاع مقدس دانست و ضمن تقدیر از حماسه آفرینی مردم شهرستان ایوان در حماسه کوشک قول داد که سپاه بصورت جدی تر در عرصه های محرومیت زدایی و خدمت رسانی ورود نماید و از مسئولین محلی خواست که از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران حمایت عملی نمایند.

لازم بذکراست این واحد دارای ۷۵ نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم  می باشد. مدیر واحد نیز ضمن تشکر از سپاه و مسئولین  عمده نگرانی این واحد را تامین به موقع کمپوست و گرانی آن عنوان و خواستار همکاری در این زمینه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین