تاريخ: 1399/8/11
ساعت:
جستجو:

بسیج مهندسین صنعت برای عارضه‌یابی مشکلات «معادن» کرمانشاه به میدان آمد

پایش و عارضه یابی واحدهای معدنی توسط مهندسین جهادی قرارگاه صنعت، معدن و انرژی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) آغاز شد

بسیج مهندسین صنعت برای عارضه‌یابی مشکلات «معادن» کرمانشاه به میدان آمد

تاريخ: 20/7/1399
کد خبر: 94376
مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان کرمانشاه گفت: عارضه‌یابی مشکلات معادن، الویت‌بندی این مشکلات، ارائه راه حل‌های بهینه و راه کارهای افزایش تولید معادن در کمیته تخصصی معدن بررسی می‌شود.

به گزارش سرویس استان کرمانشاه پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، این جلسه در سالن جلسات ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه حضرت نبی اکرم‌(ص) با رعایت پرتکل‌های بهداشتی برگزار گردید.

مهندس امیری مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان کرمانشاه ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین و کارشناسان سازمان نظام مهندسی معدن به بررسی وضعیت و مشکلات معادن استان پرداختند.

در این جلسه هم اندیشی تخصصی که بین کارشناسان بسیج مهندسین صنعت و کارشناسان سازمان نظام مهندسی معدن برگزار گردید حاضرین به بررسی راه حل‌های رفع مشکلات معادن استان پرداختند.

مهندس امیری: ضمن بیان ظرفیت‌های بالقوه معادن استان و لزوم استفاده از آن برای پیشرفت اقتصادی و ایجاد اشتغال استان کرمانشاه را بسیار حائز اهمیت دانست.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت استان کرمانشاه با بیان اینکه بین ظرفیت بالقوه و بالفعل  فاصله بسیاری است و یکی از دلیل آن نیز مشکلات فراوانی، که در استان وجود دارد.

در ادامه رئیس سازمان نظام مهندسی معدن استان بیان کرد: با کمک بسیجیان مهندسین صنعت و حمایت ویژه سپاه قدم های بزرگی جهت احیا و رفع مشکلات معادن راکت و نیم راکت استان بر خواهیم داشت.

سپس دکتر خالد با بیان اینکه برنامه ریزی برای احیای معادن کوچک در اولویت کمیته تخصصی خواهد بود و برای رسیدن به این هدف  تلاش همه‌ سازمان‌های مرتبط استان را لازم دانست.

در انتها مهندس امیری: با بیان اینکه کمیته تخصصی معدن با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن تشکیل گردیده است و وظایفی همچون عارضه یابی مشکلات معادن، الویت بندی این مشکلات، ارائه راه حل‌های بهینه و راه کارهای افزایش تولید معادن را بررسی خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین