تاريخ: 1400/7/6
ساعت:
جستجو:

اولین جلسه قرارگاه جهش تولید در عرصه صنعت، معدن و انرژی استان گیلان

به ریاست جانشین فرماندهی سپاه قدس تشکیل شد

اولین جلسه قرارگاه جهش تولید در عرصه صنعت، معدن و انرژی استان گیلان

تاريخ: 22/7/1399
کد خبر: 94383
در این جلسه دکتر علی توشه جانشین فرماندهی سپاه قدس استان گیلان ضمن تبیین اهمیت شعار سال، به بیان چگونگی نقش آفرینی این قرارگاه در تحقق جهش تولید پرداخت و گفت: تشکیل کارگروه های تخصصی با استفاده از ظرفیت های اقشار بسیج در ذیل این قرارگاه از ضروریات می باشد.

به گزارش سرویس استان گیلان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، اولین جلسه قرارگاه جهش تولید در عرصه صنعت، معدن و انرژی استان گیلان به ریاست سرهنگ پاسدار علی توشه جانشین فرماندهی سپاه قدس تشکیل شد.

در ابتدا جلسه مهندس محزون دبیر قرارگاه ضمن خیر مقدم به حاضرین، نسبت به تشریح اهداف، منظورها، ترکیب اعضاء قرارگاه و شرح وظایف هر کدام از اعضاء دائمی قرارگاه و دستورات اجرایی مطالبی را ارائه نمود.

در ادامه جلسه دکتر علی توشه ریاست محترم قرارگاه ضمن تبیین اهمیت شعار سال، به بیان چگونگی نقش آفرینی این قرارگاه در تحقق جهش تولید پرداخت و گفت: تشکیل کارگروه های تخصصی با استفاده از ظرفیت های اقشار بسیج در ذیل این قرارگاه از ضروریات می باشد.

در این جلسه مقرر گردید کارگروه های تخصصی زیرساخت، تحقیق و توسعه، قوانین و مقررات حقوقی، تجارت و بازار و امور مالی و بانکی در ذیل قرارگاه با استفاده از ظرفیت های متخصصین بسیجی تشگیل گردد.

همچنین مصوب شد رده های نقش آفرین در این قرارگاه نسبت به ارائه برنامه های اجرایی خود در راستای تحقق جهش تولید اقدام نمایند و فرماندهان نواحی نسبت به راه اندازی قرارگاه جهش تولید در شهرستان ها متناظر با قرارگاه مرکزی، ملزم شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین