تاريخ: 1399/8/11
ساعت:
جستجو:

تقدیر از بسیج مهندسین صنعت برای پایش و عارضه یابی واحدهای تولیدی

مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی استان قم در دیدار با مسئول بسیج مهندسین صنعت استان عنوان کرد

تقدیر از بسیج مهندسین صنعت برای پایش و عارضه یابی واحدهای تولیدی

تاريخ: 23/7/1399
کد خبر: 94387
مهندس میثاقی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قم ضمن تقدیر و تشکر از بسیج مهندسین صنعت برای پایش و عارضه یابی واحدهای تولیدی، همکاری آن شرکت را در این طرح تاکید نموده و از همکاران خود خواست که با سرعت و جدیت بهتری این طرح را حمایت و پشتیبانی نمایند.

به گزارش سرویس استان قم پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، نشست مشترک با مهندس میثاقی مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی استان قم و ابلاغ تفاهم نامه سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور و شرکت شهرک های صنعتی کشور به ایشان برگزار گردید. مهندس نیکوکلام مسئول بسیج مهندسین صنعت استان قم در خصوص طرح صنعت یار توضیحاتی به مهندس میثاقی ارائه نموده و همکاری خوب شرکت شهرک ها را کما فی السابق خواستار شد.

مهندس نصرآبادی مسئول کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعت گزارشی از پیشرفت کار در طرح صنعت و همکاری مدیران آن شرکت و پیشنهاداتی برای بهتر شدن طرح ارائه نمود.

در این جلسه مهندس میثاقی مدیرعامل جدید شرکت شهرک های صنعتی استان قم ضمن تقدیر و تشکر از بسیج مهندسین صنعت برای پایش و عارضه یابی واحدهای تولیدی، همکاری آن شرکت را در این طرح  تاکید نموده و از همکاران خود خواست که با سرعت و جدیت بهتری این طرح را حمایت و پشتیبانی نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین