تاريخ: 1400/1/23
ساعت:
جستجو:

تزریق گاز به پارک صنعتی لیا در راستای جهش تولید انجام شد

مهندس عباسی دبیر قرارگاه جهادی صنعت، معدن و انرژی قزوین خبر داد

تزریق گاز به پارک صنعتی لیا در راستای جهش تولید انجام شد

تاريخ: 29/8/1399
کد خبر: 95435
دبیر قرارگاه جهادی صنعت، معدن و انرژی در قزوین گفت: تزریق گاز به پارک صنعتی لیا در راستای جهش تولید انجام شده و در نتیجه ظرفیت تولید و اشتغال این پارک را در آینده نزدیک افزایش خواهد داد.

به گزارش سرویس استان قزوین پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، مهندس جعفر عباسی در حاشیه افتتاح پروژه فاز یک شبکه گاز رسانی پارک صنعتی لیا در قزوین اظهار داشت: پیرو جلسه مشترک چهارم شهریورماه امسال با دادستان، شرکت گاز و شرکت شهرک‌های صنعتی و دیگر مسئولان استانی با موضوع پیگیری مشکلات عمومی واحدهای پارک صنعتی لیا مصوب شد که تا حدود یک ماه آینده گاز به این پارک تزریق شود.

وی افزود: تعداد 160 واحد صنعتی در پارک صنعتی لیا مستقر است که از این تعداد 110 واحد در حالت فعال و نیمه فعال قرار دارند در حالی که با تزریق گاز ظرفیت تولید و اشتغال در این پارک افزایش پیدا خواهد کرد.

دبیر قرارگاه جهادی صنعت، معدن و انرژی در قزوین با بیان اینکه تعداد واحدهای تولیدی تحت پوشش در فاز یک شبکه گازرسانی 90 واحد تولیدی و صنعتی است تصریح کرد: طول شبکه پروژه فاز یک 10 کیلومتر و میزان سرمایه گذاری برای آن 20 میلیارد ریال است.

عباسی خاطرنشان کرد: همچنین شبکه گازرسانی با سرمایه گذاری 13 میلیارد ریال و به طول سه کیلومتر در مرحله اجرا است که سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن قزوین عنوان کرد: در این پروژه شعار ما می‌توانیم به معنای حقیقی به اثبات عملی رسید و امیدواریم در آینده نه چندان دور با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط مشکلات برق پارک صنعتی لیا را نیز برطرف کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین