تاريخ: 1399/11/7
ساعت:
جستجو:

بازدید فرمانده ناحیه دره شهر و اعضاء تیم پایش ایلام از بزرگترین واحد تولید نخ لاستیک کشور

بازدید فرمانده ناحیه دره شهر و اعضاء تیم پایش ایلام از بزرگترین واحد تولید نخ لاستیک کشور

تاريخ: 13/10/1399
کد خبر: 95511
فرمانده قرارگاه شهرستانی صنعت، معدن و انرژی در این بازدید گفت که اقتصاد مقاومتی، اقتصادی درون زاست و مدیران و مهندسین و کارگران این واحد صنعتی نقش به سزایی در کاهش وابستگی کشور و تامین زنجیره تولید لاستیک و جلوگیری از خروج ارز دارند.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، بمناسبت یوم الله ۹ دی، فرمانده ناحیه دره شهر در استان ایلام به اتفاق تیم پایش و عارضه یابی و مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت از کارخانه استیل کرد بزرگترین واحد صنعتی تولید نخ لاستیک کشور بازدید بعمل آوردند.

سرهنگ رحمانی فرمانده ناحیه ضمن دیدار صمیمی و بازدید از بخش های مختلف واحد صنعتی با مهندسین و کارگران شاغل به گفتگو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

فرمانده قرارگاه شهرستانی صنعت، معدن و انرژی در این بازدید گفت که اقتصاد مقاومتی اقتصادی درون زاست و مدیران و مهندسین و کارگران این واحد صنعتی نقش به سزایی در کاهش وابستگی کشور و تامین زنجیره تولید لاستیک و جلوگیری از خروج ارز  دارند و سپاه و بسیج یاور و حامی شما در این راه خواهند بود.

در پایان بازدید تیم پایش نیز مسائل و مشکلات احصا شده را مورد بررسی قرار داده و مقرر شد که پیگیری لازم جهت تامین روشنایی محوطه، تامین آمبولانس و خط ارتباطی با هماهنگی دستگاه های مربوطه بعمل آید.

لازم بذکراست در این واحد ۲۵۰ نفر مشغول فعالیت هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین