تاريخ: 1400/1/23
ساعت:
جستجو:

آیت الله فلاحتی: ضرورت برخورد قاطعانه مسئولان با گرانفروشی ها و نیز اتخاذ تصمیمات جهادی

جلسه بررسی مشکلات اقتصادی استان گیلان در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد

آیت الله فلاحتی: ضرورت برخورد قاطعانه مسئولان با گرانفروشی ها و نیز اتخاذ تصمیمات جهادی

تاريخ: 21/10/1399
کد خبر: 96516
آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان نیز با اشاره به تلاش مسئولان در برطرف کردن مشکلات جامعه، بر ضرورت برخورد قاطعانه مسئولان با گرانفروشی ها و سودجویی ها و نیز اتخاذ تصمیماتی جهادی تأکید کرد و گفت: باید نظارت ها در روند تولید و توزیع ارزاق عمومی مردم تشدید شود.

به گزارش سرویس استان گیلان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، دکتر ارسلان زارع در جلسه بررسی مشکلات اقتصادی (برخی کالاها) استان گیلان که در دفتر نماینده ولی فقیه و با حضور شماری از مدیران اقتصادی و نیز دادستان مرکز استان برگزار شد؛ یکی از مولفه های تاثیرگذار در مدیریت امور را همدلی و وفاق بین همه نمایندگان و خدمتگزاران مردم در گیلان عنوان کرد.

آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان نیز با اشاره به تلاش مسئولان در برطرف کردن مشکلات جامعه، بر ضرورت برخورد قاطعانه مسئولان با گرانفروشی ها و سودجویی ها و نیز اتخاذ تصمیماتی جهادی تأکید کرد و گفت: باید نظارت ها در روند تولید و توزیع ارزاق عمومی مردم تشدید  شود و مشکلات تولیدکنندگان، اختلال در شبکه توزیع و احتکار دلالان و افزایش نرخ نهاده ها از عوامل گرانی گوشت مرغ در بازار است.

وی دلیل بخشی از ایجاد مشکلات را مربوط به تحریم ها عنوان و تشدید نظارت ها را از راهکارهای جلوگیری از افزایش نرخ کالا در بازار ذکر و اضافه کرد: تولیدکنندگان و توزیع کنندگان کالا ها،  شناسنامه دار شوند.

وی بر اطلاع رسانی فعالیت های انجام شده توسط مسئولان نیز تاکید کرد و گفت: اطلاع رسانی موجب می شود تا تولیدکنندگان و توزیع کنندگان بدانند نظارت ها سختگیرانه است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه متولیان مربوطه متخلفان اقتصادی را به دستگاه قضا معرفی کنند، گفت: دستگاه قضا برای رسیدگی به تخلف های اقتصادی آمادگی دارد.

وی با اشاره به اینکه مفسدان اقتصادی صد برابر قاچاقچیان مواد مخدر فساد دارند، گفت: کسی که بخواهد نظام اقتصادی در جامعه دینی را مختل کند، باید تشدید مجازات شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین