تاريخ: 1400/1/23
ساعت:
جستجو:

دیدار و تقدیر از خانواده ۶ شهید گرانقدر دفاع مقدس در ایلام

توسط مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام صورت گرفت

دیدار و تقدیر از خانواده ۶ شهید گرانقدر دفاع مقدس در ایلام

تاريخ: 6/12/1399
کد خبر: 96537
به مناسبت 5 اسفندماه مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان ایلام به اتفاق مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان، با خانواده معظم شش شهید دفاع مقدس دیدار کردند و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، به مناسبت 5 اسفندماه سرهنگ پاسدار مهندس مسلم محمدی مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن استان ایلام به اتفاق مهندس اسماعیلی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان با خانواده معظم شش شهید دفاع مقدس دیدار و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

مهندس محمدی هدف از این اقدام زنده نگه داشتن یاد شهدا و تزریق روحیه امید و نشاط انقلابی با تاسی از شهدای عزیز در کالبد بسیج و مجموعه دستگاه های اجرایی عنوان کرد.

مهندس اسماعیلی با تشکر از ابتکار مجموعه بسیج مهندسین صنعت استان گفت: همانطور که این شهدای عزیز در سنگر جنگ و دفاع از کیان اسلامی سنگ تمام گذاشتند و خون پاک خود را تقدیم این نظام نمودند ما نیز وظیفه داریم در جبهه اقتصادی تا آخرین توان خود در خدمت رزمندگان اقتصادی و واحد های تولیدی باشیم.

خانواده های شهدای یاد شده از اقدامات سپاه و بسیج و سرکشی از آنان تشکر و قدر دانی نمودند. لازم بذکر است از این خانواده ها  با اهدا لوح سپاس فرماندهی محترم سپاه استان و شرکت شهرک های صنعتی استان و کارت هدیه تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین