تاريخ: 1400/1/23
ساعت:
جستجو:

ارائه مشاوره حقوقی به واحد‌های تولیدی در استان بوشهر

با همکاری بسیج مهندسین صنعت و بسیج حقوقدانان سپاه امام صادق(ع) اجرا شد

ارائه مشاوره حقوقی به واحد‌های تولیدی در استان بوشهر

تاريخ: 26/12/1399
کد خبر: 97570
سازمان بسیج مهندسین صنعت استان بوشهر با مشارکت سازمان بسیج حقوقدانان سپاه امام صادق(ع) اقدام به ارائه مشاوره حقوقی به واحد‌های تولیدی شهرک‌های صنعتی بوشهر و برازجان کرد.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، کارگروه حقوقی طرح صنعت یار تحت نظر کلینیک صنعت بسیج مهندسین صنعتی استا،ن در صنایع با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان در محل سالن اجتماعات شهرک صنعتی بوشهر ۲ برگزار گردید.

دراین کارگروه، سه وکیل بسیجی از سازمان بسیج حقوقدانان، حضورداشتند که اقدام به مشاوره برای ۸ واحد تولیدی صنعتی نمودند. عمده مشکلات این واحد‌های صنعتی در رابطه با مشکلات حقوقی با بانک و بیمه و... بود که با مشاوره و راهنمایی‌هایی که توسط وکلا و مشاورانی که در این نشست حضور داشتند بررسی شد.

محسن مشتاقی مدیر سازمان بسیج مهندسین صنعت استان افزود: دراین کارگروه مشاورین به شرکت شهرک‌های صنعتی راهکار‌های سازمانی را ارائه و شرکت‌ها فرم‌های مربوطه را از مشاورین دریافت نمودند، تا جهت پیگیری مشکلات، اقدامات آتی را انجام دهند.

ایشان اظهارداشت: با توجه به اطلاع رسانی‌هایی که انجام شده بود واحد‌های صنعتی که در این مشاوره حضور داشتند اعلام نمودند؛ این برنامه‌ها را به صورت مدون و مرتب انجام می‌دهند تا بتوانند از ظرفیت مجموعه بسیج مهندسین و بسیج حقوقدانان استفاده کنند.

همچنین برنامه‌ریزی شد که در مراحل بعد، کلینیک صنعت در حوزه‌های مختلف مالی-بانکی، تجارت و بازار و فنی و مهندسی انجام شود، به این صورت که در روز خاص با هماهنگی واحد‌های صنعتی که در این موارد مشکل دارند مشاورین به واحد مراجعه کنند و در آنجا اقدام به ارائه مشاوره بپردازند.

درضمن قرار شد سازمان بسیج مهندسین صنعتی همراه با بسیج حقوقدانان و شرکت شهرک‌های صنعتی و مشکلاتی که ارائه شده، جهت حل آنها اقداماتی انجام شود.

در حاشیه این مراسم توافقات مختلفی نیز در خصوص بهره مندی ویژه بسیجیان و معرفی شوندگان از سوی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان از خدمات و حمایت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر انجام و مصوب گردید.

در نهایت با استقبالی که از این مشاوره انجام شد و همچنین همکاری خوبی که شرکت شهرک‌های صنعتی داشتند کار به پایان رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین