تاريخ: 1400/1/23
ساعت:
جستجو:

برگزاری کلینیک سیار مشاوره کسب و کار در شهرک صنعتی برازجان

برگزاری کلینیک سیار مشاوره کسب و کار در شهرک صنعتی برازجان

تاريخ: 18/1/1400
کد خبر: 97585
این کلینیک با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعت و کارگری استان بوشهر، پارک علم و فناوری خلیج فارس، انجمن خرمای استان بوشهر و شرکت خدماتی شهرک صنعتی برازجان و توانمندی مشاوران بخش خصوصی به ارائه خدمات کسب و کار به صاحبان صنایع پرداختند.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، مهدی صفوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر اظهار داشت: برگزاری کلینیک صنعتی سیار مشاوره کسب و کار در شهرک صنعتی برازجان با حضور مشاوران حوزه های تخصصی حوزه های حسابداری و مالی، مدیریت ارتباط با مشتری، جذب مشتری، مباحث قانون کار و کارفرما، مسایل بیمه ای، مسایل حقوقی و قراردادی شرکت ها، تامین مالی بنگاه ها، ورود به فرابورس، مالکیت معنوی برند و طرح صنعتی، بازاریابی در کشور عمان، اصول و فنون مذاکره و فن بیان، خرید ماشین آلات و حوزه های مربوط از جمله اهم تخصص های ارائه شده به واحدهای صنعتی این شهرک می باشد.

وی اضافه کرد: این کلینیک با همکاری سازمان بسیج مهندسین صنعتی و کارگری استان بوشهر، پارک علم و فناوری خلیج فارس، انجمن خرمای استان بوشهر و شرکت خدماتی شهرک صنعتی برازجان و توانمندی مشاوران بخش خصوصی به ارائه خدمات کسب و کار به صاحبان صنایع پرداختند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر گفت: در این کلینیک حدود 30 واحد صنعتی بصورت حضوری و 10 واحد صنعتی بصورت غیر حضوری(آنلاین) مشارکت داشتند و از خدمات کلینیک استفاده نمودند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری کلینیک کسب و کار توسعه فرهنگ استفاده از مشاوران حرفه ای در کسب و کار و ایجاد ارتباط نزدیک بین واحدهای صنعتی و مشاورین حرفه ای و همچنین تسریع در حل مشکلات و مسائل واحدهای صنعتی با کیفیت و هزینه مناسب دانستند.

در حاشیه برنامه نیز مشاورین از یکی از واحد های صنعتی بازدید داشتند و به ارائه خدمات مشاوره ای پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین