تاريخ: 1400/7/6
ساعت:
جستجو:

رئیس نیروگاه اتمی بوشهر با معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) دیدار کرد

رئیس نیروگاه اتمی بوشهر با معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) دیدار کرد

تاريخ: 5/4/1400
کد خبر: 98643
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با رئیس نیروگاه اتمی بوشهر دیدار داشته و در خصوص همکاری طرفین و فعالیت‌های کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن در نیروگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با رئیس نیروگاه اتمی بوشهر دیدار داشته و در خصوص همکاری طرفین و فعالیت‌های کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن در نیروگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در آغاز این دیدار محسن مشتاقی مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن اشاره ای به پتانسیل موجود در این سازمان در زمینه های فنی و اجرایی داشته و ابراز امیدواری نمود که همکاری مستمر مجموعه بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه استان و نیروگاه اتمی بوشهر در حوزه‌های تخصصی ادامه دار باشد.

سرهنگ غضنفری معاون هماهنگ کننده سپاه استان در پی انتصاب مدیری انقلابی در راس نیروگاه اتمی بوشهر اظهار داشت: دکتر نصوری به عنوان رییس نیروگاه اتمی بوشهر و در ابتدای انتصابش مسئولیت کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن آن نیروگاه و شهرستان بوشهر را پذیرفت و در این زمینه جای امیدواری است که بتوان به تربیت مهندسین طراز انقلاب و درخشش بسیج در سطوح عالی نیروگاه و سازمان انرژی اتمی پرداخت.

غضنفری همچنین از مهندس نصوری بابت نقش آفرینی کلان و ریاست ایشان در هئیت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعت و معدن استان تشکر نمود و افزود: بسیج مهندسین صنعتی جدا از صنایع و معادن درون استان نبوده و از برنامه های آن سازمان است که به کمک مهندسین متخصص و متعد نیروگاه اتمی به عنوان بازوی فکری و اجرائی صنایع به فعالیت‌های تخصصی بپردازند.

در این دیدار دکتر نصوری رئیس نیروگاه اتمی بر همکاری متقابل مهندسین بسیجی نیروگاه اتمی در ارائه خدمات تخصصی و فنی در کلینیک صنعت و معدن بسیج تأکید داشته و اعلام داشتند آماده همکاری با سپاه استان و همچنین سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن در کلیه زمینه های علمی٬ فنی و فرهنگی می باشیم.

بازدید از طرح اجرای فاز ۲و۳ نیروگاه اتمی و ارایه‌ی تخصصی فرآیند تولید برق در نیروگاه از برنامه‌ی جنبی این دیدار بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین