تاريخ: 1400/7/6
ساعت:
جستجو:

رویداد استارت آپی «ایده های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش قطعی برق»

با مشارکت بسیج مهندسین صنعت استان قزوین برگزار می شود

رویداد استارت آپی «ایده های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش قطعی برق»

تاريخ: 8/4/1400
کد خبر: 98646
این رویداد به منظور استفاده از ایده های نخبگان و صاحب نظران در کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی مصرف رویداد استارت آپی با همکاری بنیاد نخبگان استان و شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان قزوین پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، این رویداد به منظور استفاده از ایده های نخبگان و صاحب نظران در کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی مصرف رویداد استارت آپی با همکاری بنیاد نخبگان استان و شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار می شود.

رویداد «ایده های نو در مواجهه با افزایش مصرف و چالش قطعی برق» در محورهای اصلاح الگوی مصرف در ساعات پیک بار، ابداع روش های نو آورانه و هوشمند، ارتقای مانیتورینگ مصرف، کاهش همزمانی بار مصرفی، مدیریت پیامدهای قطعی برق در فرآیندهای تولید، کاهش ضایعات، ارتقای ایمنی صنعتی، ملاحظات برق اضطراری و ذخیره سازی انرژی، مدیریت مصرف بهینه انرژی، کاهش قیمت تمام شده و کاهش و تنظیم بارهای سرمایشی، جایگزینی تجهیزات فرسوده و کم بازده و فناوری های نوین و فضای مجازی در بخش انرژی های نو، اینترنت اشیا، شبکه های اجتماعی برگزار می شود.

درحوزه ایده پردازی صنایع مختلف شیشه، کاشی، فولاد و مواد لبنی، مراکز کشاورزی و چاه های آبیاری، دامداری ها، مرغداری ها و پرورش ماهی، مراکز اداری ، تجاری و مسکونی در بخش شهری و روستایی مورد نظر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین