تاريخ: 1400/7/6
ساعت:
جستجو:

بازدید مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت مازندران از شرکت صنایع چوبی ملیکا بابل

بازدید مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت مازندران از شرکت صنایع چوبی ملیکا بابل

تاريخ: 21/4/1400
کد خبر: 99660
شرکت مذکور تولید کننده سرویس خواب، مبلمان، کابینت و دکوراسیون داخلی میباشد که در سال گذشته در قالب طرح صنعت یار مورد پایش، عارضه یابی اولیه قرار گرفت و تدوین برنامه بهبود کسب و کار آن در در ابتدای سال ۱۴۰۰ توسط شبکه پایشگران و مشاوران بسیج به پایان رسید.

به گزارش سرویس استان مازندران پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن،  شرکت مذکور تولید کننده سرویس خواب، مبلمان، کابینت و دکوراسیون داخلی میباشد که در سال گذشته در قالب طرح صنعت یار مورد پایش، عارضه یابی اولیه قرار گرفت و تدوین برنامه بهبود کسب و کار آن در در ابتدای سال ۱۴۰۰ توسط شبکه پایشگران و مشاوران سازمان بسیج مهندسین صنعت مازندران به پایان رسید.

مهم ترین مشکل این شرکت استیجاری بودن و کمبود شدید فضای کاری و نیاز مبرم به دریافت زمین به نرخ دولتی در شهرک صنعتی به منظور توسعه کسب وکار  میباشد تا بتواند با افزایش تولید خود زمینه اشتغال حداقل ۲۵ نفر نیروی کار جدید را فراهم آورد.

امیدواریم با پیگیری های لازم  و مساعدت ، پشتیبانی و مانع زدایی توسط مدیران شرکت شهرک های صنعتی استان مازندران شاهد رونق و شکوفایی تولید در این واحد تولیدی باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین